Forma Yaptırma
Haziran 23, 2015
Forma Siparişi
Haziran 24, 2015
Forma Yaptırma
Haziran 23, 2015
Forma Siparişi
Haziran 24, 2015
Hepsini Göster
Forma imalatı

Forma imalatı Bizim İşimiz! Sport Pro

 Forma tasarlamak için kaliteli bir forma imalatı yapan bir yer seçmelisinizdir. Yaptıracağınız o kadar forma için daha sonrada pişman olmak istemiyorsanız işini bilen bir yer tarafından formanızı tasarlamalısınızdır. Merak etmeyin ki bizler sizin için bu üretimi sağlıyoruz. Kaliteli forma imalatı ile birlikte uzun süre giydikçe bizleri hatırlayacaksınız. Formanız sizi ve takımınızın her şeyi olacak. Takımınız için tasarladığınız formaları tıpkı günlük giysiler gibi üzerinizden çıkarmak istemeyeceksiniz. Formalarımız, sadece futbol formaları, basketbol formaları, hentbol ya da futsal formaları tarzında imal edilmiyor. İmal ettiğimiz ürünler, herkesin üstünde taşımak isteyebileceği türden estetik modeller içermekte ve üstünüze giydiğinizde, markalı tekstil ürünlerinden farksız gibi görünecektir. Bunun en temel sebebi ise, forma üretimi, forma imalatında kullanılan sarf malzemelerinin ve forma kumaşlarının, ucuz forma gibi değil de, kaliteli formalar gibi üretilmesidir.

Forma Tasarlama Modülü İşi Basitleştirdi

Forma imalatı için geliştirdiğimiz forma tasarlama sistemi ile artık forma yaptırmak çok kolay! Uzun ar-ge çalışmaları ve yılların deneyimi neticesinde; kullancılardan aldığımız geri-bildirimleri değerlendirerek; siz spor severler için yepyeni bir modül geliştirdik. Bu modül ile sipariş vereceğiniz formalar, sistem vasıtasıyla bize iletilerek seçmiş olduğunuz formaların her detayını görebiliyoruz. Bu sayede forma imalatı esnasında karşılaşılabilecek hataları minimuma indirgemiş oluyoruz. Sipariş modülünü yayına aldığımız günden itibaren, siparişler için doğrulanan hata paylarımız sıfır düzeyine indirgenmiştir. Gelişen teknolojiyi, firmamız doğru bir şekilde kullanarak, teknolojik altyapısını da güçlendirerek, günümüz forma sektörünün de gidişatını gön önüne alarak, doğru hamleler yaparak, forma müşterisinin, deneyimlemek istediği bir modül ile, kendi tasarımını kendin yap tarzını ortaya çıkarmıştır. Forma Satın Al, Forma Modelleri, Ucuz Forma, Forma Tasarlama gibi konular artık birer, angarya iş olmaktan çıkıp, gerçekten insana zevk verebilecek bir meşgaleye dönüşmüştür.

forma imalatı

forma imalatı, forma yaptırma, forma siparişi, forma tasarla

Forma imalatı Yaptırmak, Forma Tasarlama Modülüyle Basitleşti

Bu imkândan yararlanmak ve takımınızın kalitesini daha da yükseltmek istiyorsanız hiç durmayın hemen başlayalım. Öncelikle forma tasarla diyoruz.  13 farklı model içeren desenlerden hoşunuza gideni seçip yolumuza devam ediyoruz. İkinci adım olarak uygun renk seçimi yapmanız gerekmektedir. Çoklu renk seçeneklerinden uygun olanını seçip devam ediyoruz. Nerdeyse formanız hazır; şort, çorap-konç, kaleci forması gibi aksesuarları da seçtikten sonra asıl önemli olan numara ve isim yazdırma işine geliyor sıra. Forma arkalarına numara ve isim yazdırdıktan sonra sipariş veriyorsunuz ve formalarınız halı saha/ çim saha da kullanıma hazır olarak kapınıza kısa bir süre de geliyor. İsteğinize göre formaların ön yüzüne sponsor logosu da ekleyebilirsiniz. Formaların üzerine dilediğiniz detayları ekleyebilir ve çıkarabilirsiniz. Dijital forma, bu konuda çok sınırsız bir kategoridir. Dijital formanın en büyük özelliklerinden biri olan, üzerindeki renk ve baskıların aynı anda formaların üzerine transfer etme durumu, son kullanıcıya çok geniş spektrumlarda tasarım olanağı sağlamaktadır.

Kaliteli, Ekonomik, Estetik Formalar

Kaliteli forma imalatı sayesinde de yıpranmaya karşı dayanıklı olan formanızı giydikçe giymek isteyeceksiniz. Futbol maçlarınız adına sizin ve takımınızın en önemli emaneti olacak olan formalar sizleri sitemizde bekliyor. Hem kaliteli hem şık hem de ucuz olan bu imkânlardan yararlanmak için acele etmenizi tavsiye ediyoruz.

Diğer Spor Dalları İçin Formalar

Şayet, başka spor dalları için ter döküyorsanız, bizlere ulaşarak, uğraştığınız, spor dallarının detaylarını ve ihtiyaçlarını belirtirseniz, sizlere özel formalar tasarlamayı ve üretmeyi çok isteriz. Zira, Türkiye’de sadece futbol ya da basketbol gibi spor dallarında mücadele eden insanlar olmadığının bilincindeyiz. Örneğin; Amerikan Güreşi, her ne kadar kültürel anlamda bizlere uzak bir dal gibi görünse de, Türkiye’de çok ciddi anlamda Amerikan Futbolu oyuncusu bulunmaktadır. Ya da Lakros, her ne kadar adı sanı duyulmamış gibi görünse de ciddi anlamda trend olmaya başlayan spor dallarından biridir. Özellikle, özel okullarda okuyan çocuklar arasında popülerleşmekte ve gittikçe bilinilirliği artmaktadır. Siz de bu veya bunun gibi spor dallarıyla ilgileniyorsanız, formalarınızı biz üretebilirsiniz.

Siparişleriniz kapı da ödeme imkânı ya da havale yöntemi ile ödeyebilirsiniz.

Takımınız için tasarlamak istediğiniz formaları aşağıdaki adreslerden yaratabilirsiniz;

https://www.formayaptirma.net/forma-tasarla/
Amerikan Futbolu Detaylı Bilgi
http://www.formatasarla.web.tr/forma-tasarla/
Lakros Detaylı Bilgi
Sport Pro
Sport Pro
Özel amaçlar için forma tasarım, dikim ve satışı yapan firmanın sitesinde, ürünleri ve verilen hizmetler hakkında bilgiler bulunuyor. http://www.formayaptirma.net/