Spor Mağazaları
Eylül 18, 2016
Dijital Forma Yaptırma
Eylül 22, 2016
Spor Mağazaları
Eylül 18, 2016
Dijital Forma Yaptırma
Eylül 22, 2016

Türkiye Yeni Forma Modelleri Sitemizde Bulunuyor.

Spor dallarından herhangi biriyle uğraşan takımlara kesinlikle forma ihtiyacı doğar. Bu forma ihtiyaçlarının profesyonel bir firma tarafından karşılanması gerekir. Peki ama insanların bu gereklilik duyduğu alana ciddi anlamda hizmet verecek bir firma var mıdır? Takımlar formalarını hangi kuruluşa yaptırabilir? Bu sorunun cevabını merak ediyorsanız yazımızın devamını okumalısınız. Türkiye Yeni Forma isteklerinizi bizler karşılayabiliriz. Türkiye maçlarında giyilmek üzere ya da dışarıda Türkiye Milli Takımına olan bağlılığınızı gösterebilmek için Türkiye Yeni Forma siparişinizi İnternet adresimiz üzerinden yapabilirsiniz. Türkiye Yeni Forma siparişleri alınırken, forma arkasına yazılacak isimleri unutmayın. Bu sayede milli formaların arkasına isminizi yazdırarak gururla giyebilirsiniz.

Türkiye Yeni Forma Desenleri.

Forma yaptırmak isteyenlere özel olarak hizmet veren sitemiz sizlerin isteklerinizi en üst seviyede karşılayabilir. Öyle ki verdiği hizmetler ile birinci sınıf ürünleri ortaya çıkarır ve sizlerin kullanımına sunar. Tabii bu aşamanın bu kadar basit olduğunu söyleyemeyiz. Öncelikle forma tasarla bölümüne sitemiz üzerinde erişim sağlamanız gerekmektedir. Forma yaptırmak istiyorum diyenlere bu bölüm çok ama çok iyi gelecektir. Bu bölümde tasarlanan formalar son derece uygun ve kaliteli olup, isteklerinizi tatmin edici özelliklere sahiptir. Dijital Forma üretiminde forma tasarımlarını sizlere bıraktığımız sistemimiz ile sizlere en güzel formalar vaat ediyoruz. Forma tasarımla hangi imkanları elinizde bulundurmuş oluyorsunuz? Türkiye Milli Forma modelleri gibi onlarca hatta yüzlerce forma kombinasyonunu sayfamızın ilgili modülü üzerinden yapılandırabilir; son adıma gelinceye kadar en ince detayına kadar forma tasarımı yapabilirsiniz.

Türkiye Yeni Forma, Basketbol Formaları, Dijital Forma, Forma imalatı

Türkiye Yeni Forma, Basketbol Formaları, Dijital Forma, Forma imalatı

Türkiye Yeni Forma Modelleri Sizi Gururlandıracak.

Sitemiz üzerinden forma tasarımı yapmak sizlere çok farklı avantajlar verecektir. Bunu şu şekilde anlatabiliriz:
Formanızı yedi basit adımda tasarlayabilir ve sipariş verebilirsiniz. Tasarlayacağınız formalar özellikle amatör kulüplere çok avantajlı olacaktır. Bu sistemden öncelikle forma üstünün modelini değiştirebilir, her türlü renkler ile kombinasyon yaratabilirsiniz. Sistemimizde ana renklerin haricinde çok farklı renk seçenekleri bulunmaktadır. Eğer bulamadığınız renkler olursa bizimle iletişime geçebilir ve istediğinizi eklemede bulunabilirsiniz. Sonra ki aşamada şortunuzu seçebilir ve çoraplarınız ile güzelce kombinleyebilirsiniz. Şort modelleri sürekli olarak kendini yenilemekte ve yeni şekiller içeren tasarımlar katılmaktadır. Şortları seçebilir ve renklerini gönlünüzce ayarlayabilirsiniz. Türkiye Yeni Forma tasarımında bulunan renk ve model, orjinalinin tıpa tıp aynısıdır. Euro 2016 turnuvasında Türkiye Milli Takım Forması nasıl bir görünüme sahipse aynı forma tasarımı yapılmaktadır.

 

Türkiye Milli Basketbol Formaları Yakında Satışa Sunuluyor.

Forma Tasarla sayfasındaki modellerin arasında, Basketbol formaları arasında henüz Türkiye Milli Basketbol Formaları henüz eklenmemiştir. Bu formalar en kısa zamanda ilgili uygulama üzerinden erişime açılacaktır. Tıpkı futbol formaları gibi basketbol formaları arasında da yakında Türkiye basketbol formaları eklenecektir. Branş ayırt etmeksizin, forma tasarımları sürekli olarak yapılmakta ve araştırma geliştirme süreçleri devam etmektedir. Şort aşamasından sonra sizlere kaleci formaları istiyorsanız farklı seçenekler sunulacaktır. Bu seçenekler düzenli olarak denetlenmekte, yeni modeller eklenmektedir. İsterseniz kaleci forması istiyorum seçenekleri seçebilir ve istediğinizi işaretleyebilirsiniz. Sırada sponsor yazısı ve logosu bulunuyor. Bu sistemde sponsorunuz varsa logosunu formalarınızın önüne veya arkasına ekleyebilir ya da sponsor yazıları yazdırabilirsiniz.

Türkiye Yeni Forma, Basketbol Formaları, Formanı Yap, Dijital Forma

Türkiye Yeni Forma, Basketbol Formaları, Formanı Yap, Dijital Forma

Forma İmalatı Sektörüne Öncülük Yapıyoruz.

Forma imalatı sektörüne öncülük yapmaktan gurur duyuyoruz. Ülke dışında sektörümüzün içerisindeki gelişmeleri sürekli olarak takip ederek, bu yenilikleri ülkemize getirerek uygulamalı olarak deneme/yanılma yöntemlerini kullanarak sahaya yansıtıyoruz. Forma Tasarla sayfasındaki anlatımıza kaldığımız yerden devam edelim: Sponsor yazılarından hariç çok farklı eklemeler yapabilirsiniz. Bu eklemelerin hiç birinden ücret talep edilmeyecektir. Sizlerden herhangi bir ücret istenmeyecektir. Başka bir firma ile yapacağınız forma alışverişlerinizde istenebilir ancak bizim firmamız sizlere herhangi bir ücret talebinde bulunmaz. Aynı zamanda formalarının arkasına isimler ve numaralar yazdırabilirsiniz. Yazılacak isimleri ve numaraları sistemden belirleyebilir ve adede göre ayarlayıp sipariş ver butonlarına tıklayabilirsiniz. Bu sayede forma siparişi işleminiz bitecektir.

Yeni Nesil Forma Teknolojisini Türkiye’de Biz Getirdik.

Formalarınızı bu sistem ile kendiniz tasarlayabilir, bizlere sipariş verebilirsiniz. Tüm spor dallarına ait olan formaların üretimi çok farklı olacaktır.

  • Her formada kullandığımız kumaşlar birinci kalitedir. Basketbol formaları farklı, futbol formaları farklı kumaş yapıları üzerinden işlemlere tabii tutulur.
  • Branşların dinamiklerine göre dikim ve kesim kalıpları ve geometrileri değişir. Voleybol formaları ile futbol formaları daha ince ve astarsız kumaşlardan üretilirken, basketbol formaları daha kalın ve ekstensiyometre bakımından birbirinden farklı olup, branşın özelliklerine göre ayarlanmaktadır.
  • Bu denli hizmet kalitesi ile forma almak isteyenler olursa bizimle iletişime geçebilir veya forma tasarlama bölümünden kendi takım formaları tasarlayıp bizlere sipariş verebilirler.
  • Verdiğiniz forma siparişleri çok kısa bir sürede işleme alınacak ve sizlere teslim edilecektir. Bu kadar kaliteli hizmeti çok uygun fiyatlardan alabilirsiniz. Bu konuda hiç bir kuşkunuz bulunmasın.
  • Türkiye Milli Takım Forması siparişlerinizi güven ve huzur içerisinde rahatlıkla verebilirsiniz.

www.takimformalari.com

www.formayaptirma.com

Bumerang - Yazarkafe

Sport Pro
Sport Pro
Özel amaçlar için forma tasarım, dikim ve satışı yapan firmanın sitesinde, ürünleri ve verilen hizmetler hakkında bilgiler bulunuyor. http://www.formayaptirma.net/