Basketbol Forması Yaptırma
Orjinal Sublimasyon Forma
Kasım 9, 2023
Dijital Forma Tasarlama
Aralık 17, 2023
Orjinal Sublimasyon Forma
Kasım 9, 2023
Dijital Forma Tasarlama
Aralık 17, 2023

Basketbol forması yaptırma işiniz için daha fazla arama yapmanıza gerek kalmadı. Futbol forması tasarımı yapmak ve mevcut takımların forma tasarımları üzerinde değişiklikler yaparak istediğiniz renk ve logoları ekleyerek saniyeler içerisinde sipariş verebilirsiniz. Takım sporlarıyla biraz ilgilenen herkesin bildiği üzere spor formalarında logo ve sponsor detaylarına yer verilir. Bunun yanında takım oyuncularının isimleri ve numaraları ise arkasında yer almaktadır. Şort ve çoraplarla kombinlenen formalar, birçok renk ve detaya sahip olabilir.

Futbol Forması Tasarımları Yapmak Kolaylaştı

Futbol forması tasarımları yapmak sitemiz sayesinde artık çok kolay hale geldi. Renk değiştirme, logo yerleştirme, isim ve numara ekleme gibi detayları sitemiz sayesinde saniyeler içerisinde yapabiliyorsunuz. Sitemizde bulunan tasarımlar, her yıl yenilenir ve ünlü futbol takımlarıyla bütünleşen kült modeller de futbol forması yaptırma uygulamasında yerini alır. Kreatif tasarımların yanında çubuklu ve parçalı modeller gibi artık klasikleşmiş modeller seçme olanağı da hala var. Öyleyse özel tasarım yapan firmamızdan dijital seçimlerle forma siparişi verebilirsiniz.

Basketbol Forması Yaptırma Uygulamasını Deneyimleyin

Dijital forma tasarımı, henüz ülkemizde yaygın olarak kullanılan bir baskı tekniği değildir. Dijital baskı işinin, gelişmiş makineler gerektirmesi ve maliyetlerinin pahalı olmasından dolayı bir çok firma, dijital forma baskısı yapmamaktadır. Kupa ve yastık baskısı yapan firmalar ise birebir isteklerinizi karşılayacak kadar opsiyona sahip değildir. “Formayaptırma.net” adresimizde, tüm bu eksikleri göz önünde tutarak eşsiz bir tasarım modülü sunduk. Öyleyse tasarım yaparken izlemeniz gereken adımlar şu şekilde listeyebiliriz;

  • Web sitemizin ana sayfasından kategori seçeneklerini açabilirsiniz.
  • Hem cep telefonları hem de bilgisayar üzerinden giriş yapma şansınız vardır.
  • Yaka, desen, renk seçimlerinin tamamında detaylı direktiflere yer verilmiştir.
  • Yaptığınız seçimler ardından sanal mankenler üzerinden tasarımınızı görüntüleyebilirsiniz.
  • Seçimlerinizi değiştirmek istediğinizde, geriye dönmenize gerek yoktur.
  • Tüm detayların bulunduğu listeden ok işaretleri ile seçimlerinizi güncelleyebilirsiniz.

Yeni Modeller Sayfasındaki Modellere Logo Eklenebilir Mi?

Müşterilerimizden gelen en çok sorulardan biri de: Yeni Modeller sayfasındaki modellere logo ve diğer sponsor gibi detaylar eklenebilir mi? sorusu olmakta. Bu soruya cevabımız ise – Kesinlikle evet. Web sitemizde bulunan bütün modelleri dilediğiniz gibi baştan aşağı kişiselleştirebilirsiniz.

Futbol Forması Sipariş Sisteminde Adet Sınırı Var Mı?

Minimum sipariş adeti 6’dır. Çünkü takım sporlarında takımların kurulabilmesi için gereken minimum sayının 6 olduğu düşünülünce bu sayı normaldiri. Gereken sayıyı yakaladığınız taktirde kendi logonuza özel forma tasarımları yaptırabilirsiniz. Takım formalarının en önemli detayları şüphesiz logolarıdır. Takımlarla bütünleşen logolar, formaların ön kısmında kullanılır. Ebatları değişiklik gösterse de renk ve desenleri tamamen aynıdır. Özel tasarım forma modellerinde, isteğinize bağlı olarak logo, yazı, sponsor gibi detaylara yer verilmektedir.

Seçim yaparken logo başlığına tıkladığınızda hemen her takımın logosunu görebilirsiniz. Forma tasarımını şahsınıza özel yaptırmak istediğinizde, logo kullanmama şansınız da vardır. Listenin üst kısmında yer alan “logo yok” butonuna tıklarsanız, herhangi bir görsele yer verilmeyecektir. Geri kalan detayların tamamı düzenleyerek siparişinizi verebilirsiniz.

Forma modelleri, sadece web sitemiz üzerinden tasarlanabilmektedir. Satın almadan önce seçimlerinizi kontrol etmeyi unutmamalısınız. Tasarımcılarımız, seçmiş olduğunuz kategori bilgileri doğrultusunda modelleri üretecektir. Değişiklik yapmak istediğinizde, müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek bilgi verebilirsiniz. Satın alırken ise kredi kartı/banka kartı ile kısa sürede ödeme yapmanız mümkündür.

Forma Tasarlama Modülü Güvenilir Mi?

İnternette yer alan tasarım sihirbazları, son derece gelişmiş yazılım bilgisi gerektirmektedir. Sanal manken üzerinde görüntüleme seçeneğinde, doğru bir görsel sunulması için profesyonel web siteleri tercih edilmelidir. Bunun yanında site ve forma tasarım uygulamasının güvenli olduğunu gösteren SSL sertifika işareti yer almaktadır. Müşterilerimizi hayal kırıklığına uğratmamak adına önceliğimiz yazılım ve modül kalitesi olmuştur. futbol forması tasarımları tam anlamıyla seçimini yaptığınız şekilde size teslim edilir.

Sport Pro
Sport Pro
Özel amaçlar için forma tasarım, dikim ve satışı yapan firmanın sitesinde, ürünleri ve verilen hizmetler hakkında bilgiler bulunuyor. http://www.formayaptirma.net/