Modern, Rahat, Şık, Kaliteli


Formalarımızın kumaşları; birinci sınıf mikro-interlok; esnek-fit, anti-bakteriyel, thermo-cool ve hemen kuruma özelliğine sahiptir.

Futbol maçlarınızda size hareket özgürlüğü sunan bu formalar; günlük olarak giyilebilecek kadar şık tasarlanmıştır.
KUMAŞ TEKNOLOJİSİ

ESNEK & FİT

Vücudunuzu saran, esnek, dayanıklı, fit kumaşı ile hareket özgürlüğü sağlayan mükemmel kesim.
formatasarla

TERMO - KUMAŞ

Ürünlerimiz; "Termo-Kumaş" özelliğiyle, nefes alabilen, hava sirkülasyonu sağlayan özelliğe sahiptir.
formafiyatlari1

HEMEN KURUR

Ürünlerimiz; "DRY - BRIGHT" özelliğiyle, çok çabuk kuruma özelliğe sahiptir.
formasiparisi

ANTİ - BAKTERİYEL

Ürünlerimizin tamamı %99.9 antibakteriyel özellikte olup, iyonlaşma özelliği ile kumaş üzerindeki mikrobik aktiviteyi etkisiz hale getirir

GEÇMİŞTEN GÜNÜMÜZE | Sport Pro

Formalar gayet kaliteli ve şık.

Derman Spor

Hızlı kargo için çok teşekkür ederiz.

Kahramanmaraş Spor


Formalardan genel anlamda çok memnun kaldık. Sorunsuz bir alışveriş oldu.

Mersin Bld. Spor

Forma tasarımlarınıza hayran kaldım. Şu an yedek bir forma daha mı yaptıysak diye düşünüyoruz.

AKM Rez. Spor

Kumaş Teknolojisi Yüksek Formalar Üretiyoruz.

Kumaş teknolojisi forma imalatında en önemli parametrelerin başında geliyor. Takım sporlarının en büyük gereklerinden bir tanesi formadır. Her takımın mutlaka bir forma yaptırma ihtiyacı vardır ve bu ihtiyaçların bir firma tarafından karşılanması gerekir. Peki forma satış mağazaları adına hangi firma ile iş birliği yaparsanız en kaliteli formalara erişim sağlarsınız? Hem kaliteli hem de ucuz forma firması bulabilir misiniz? Eğer bu sorunun cevabı olarak hayır diyorsanız mutlaka yazımızın devamını okumalısınız. Forma satış firması olarak sizlere birçok konuda destek ve avantaj sağlıyoruz. Firmamız ile yaptıracağınız formaların özellikleri son derece kaliteli olacak ve bu denli kaliteli ürünleri en ucuz fiyatlardan alacaksınız. Peki firmamızın ve formalarımızın hangi özelliklere sahip olduklarını biliyor musunuz?

İleri Kumaş Teknolojisi Dijital Forma İmalatında Kullanılıyor.

Forma Yaptırma üretimi için bize müracaat ettiğiniz takdirde en baştan şu hizmetleri alabileceksiniz: Web sitemiz aracılığı ile forma siparişi vermek isterseniz öncelikle canlı destek hattına bağlanmanızı öneririz. Bu noktada sormak istediğiniz her soruya gerekli cevaplar alabilirsiniz. Daha sonraki aşamada formanı tasarla bölümüne geçebilir veya bizimle iletişim kurabilirsiniz.  İletişim için web sitemizde yer alan telefon numaralarını tuşlayabilir ve bizi arayabilirsiniz. İletişim kurduktan sonra sizlere birçok konuda bilgi aktarılacaktır. İnterlok ya da jarse fark etmeksizin bir kumaşta tasarım esnasında dikkat edilen en temel özelliklerden biri pürüzsüz bir yüzey altında estetik tasarım oluşturabilecek yapıya sahip olmasıdır. Diğer bir parametre ise spor esnasında kullanım rahatlığı ve performans sağlamasıdır.

Kumaş Teknolojisi, forma, basketbol formaları, dijital forma

Kumaş Teknolojisi, forma, basketbol formaları, dijital forma

Dijital Forma İmalatında Kumaş Teknolojisi Neden Önemlidir?

İnsan bedeni ve çevresel faktörler arasında fiziksel uyumun memnuniyet verici olması spordaki performansı etkileyen en önemli etkenlerin başında geliyor. Kumaş ısı ve nem gibi etkilere karşı vücut yüzeyini dengede tutması hayati önem taşımaktadır. Üretim esnasında kullanılan materyaller, kumaş yapısını oluşturan liflerin yapısı, vücudun termal konforuna dengelemesi açısından özenle seçilmektedir. Firmamızın, “Forma Tasarla” bölümü üzerinden seçilen bütün formalar aynı işlem sırasından geçmektedir. Bu uygulama son derece basit yapıya sahiptir ve çok kısa prosedürlerden ibarettir. Burada gerekli olan detayları ayarladıktan sonra siparişini verebilir ve en iyi formalara sahip olabilirsiniz. Forma modellerinin Amerika ve Avrupa modasına göre sürekli olarak güncellendiğini, Avrupa takımlarının forma modellerinin takip edilerek oluşturulduğunu söylemekte yarar görüyoruz.

Basketbol Formaları Kumaş Teknolojisi Devrim Niteliğinde.

Firmamızın nasıl çalıştığı ve hangi konuda destek almak istediğiniz sorulacaktır. Gerekli detaylar not edilecek ve en iyi şekilde işleme koyulacaktır. Ayrıca sizlere formanı tasarla bölümü tavsiye edilecektir. Buradaki sistem ile kendi formalarınızı tasarlayabilme imkanına sahip olduğunuz için daha kaliteli formalara erişim sağlayabilirsiniz. Firmamıza ödeme gerçekleştirirken sizlere birçok ödeme seçeneği sunulacaktır. Bunların başında kredi kartı ve kapıda ödeme seçenekleri gelmektedir. Kapıda ödeme seçenekleri birçok kullanıcının seçtiği ödeme yöntemidir. Bunun için kapınıza gelen kargoya ödeme gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca havale ya da EFT yapabilir ve ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Siparişleriniz firmamız tarafından yola çıktığında sürekli olarak online kontrol sistemleri üzerinden takip edilmektedir. Türkiye’nin neresinde olursanız olun, formalarınız en geç 7 iş günü içerisinde sizlere ulaştırılacaktır. Bu konuda memnun kalacağınızı garanti ediyoruz.

Kumaş Teknolojisi Biriminde Hangi Detaylar Önemlidir?

-Kumaşın örgü yapısı
-Kumaşın atkı ve çözgü aralık ölçüsü
-İplik numaralandırılması, kat sayısı, punta bükümleri
-İpliğin cinsi
-İpliklerin yönünde gerçekleşen renk planları
-Kumaşın gramajı,
-Kumaş üzerindeki boya ve baskı özellikleri

Forma Tekstilinde Kullanılan Kumaşların Özellikleri:

Forma Yaptırma üretimi yapan bir firma olarak tüm formalarımızı son derece kaliteli bir halde satışa çıkarıyoruz. Öyle ki her biri birinci kalite kumaşlarda yapılmaktadır. Kumaşlarımız anti-bakteriyel özelliklere sahip olmaktadır. Bu sayede daha sağlıklı bir beden için en iyi ortam sağlanmış olmaktadır. Formalarımızın üretiminde sizlerin isteklerinize son derece dikkat ediyoruz. İstekleriniz dışına çıkmıyor ve bu konuda tam anlamıyla sizlerin isteklerinize uyarak hizmet veriyoruz. Müşteri memnuniyetini ilke haline getirdiğimiz firmamız ile sizlere hizmet vermekten memnuniyet duyuyoruz. Hemen en de bizim sitemize gir ve ucuz forma satın al. Bu imkanlarla dolu forma tasarlama dünyasından payına düşeni kap.