Dijital Forma Tasarlama
Basketbol Forması Yaptırma
Kasım 11, 2023
Ucuz Forma Siparişi
Şubat 13, 2024
Basketbol Forması Yaptırma
Kasım 11, 2023
Ucuz Forma Siparişi
Şubat 13, 2024

Dijital forma tasarlama uygulaması üzerinden forma siparişi verebilirsiniz. Yüzlerce model, binlerce renk kombinasyonuyla fgverebileceğiniz adresimiz üzerinden farklı takımların formalarını, istediğiniz şekilde tasarlayabilir ve tamamen size özel formalar satın alabilirsiniz.

Dijital baskının yaygınlaşması ile birlikte hayatımıza giren birçok eşya ev kıyafet vardır. Bu ürünler arasına takımların formaları da eklenmeye başlamıştır. Baskı makineleri sayesinde seçimi yapılan görseller, kumaşlar üzerine birebir aktarılır. Kaliteli kumaş ve baskı makineleri kullandığında, formaların kullanım süresi oldukça uzundur. Dijital Forma Tasarlama adresi üzerinden dijital baskıları yapılacak formaları birebir tasarlayabilirsiniz.

Dijital Forma Tasarlama, forma tasarlama, forma yaptırma, forma tasarla, dijital forma, istanbul forma yaptırma, forma siparişi, ucuz forma, forma fiyatları, forma imalatı
Dijital Forma Tasarlama, forma tasarlama, forma yaptırma, forma tasarla, dijital forma, istanbul forma yaptırma, forma siparişi, ucuz forma, forma fiyatları, forma imalatı

Yazı Haritası

Süblimasyon Forma Nedir?

Giyim parçaları üzerine baskısı yapılan modeller, dijital baskı tekniği kullanılarak yapılır. Bardaklar, yastıklar ve perdelerde uzun yıllardan beri kullanılan baskı metoduyla aynı işleve sahip makinalar vardır. Bu sayede her insanın istediği görsel, kıyafetlerine baskıyla aktarılabilir. Size özel kıyafet, kupa ve yastık bulma şansınız günümüzde oldukça fazladır. Ancak futbol formalarında bu özellik henüz yeni kullanılmaya başlamıştır. Dijital forma üzerine transfer baskı metodu ile sıcak pres vasıtasıyla aktarılan desenler dijital forma halini almaktadır.

Forma Yaptırma Uygulamasıyla Dijital Forma İmalatı

Futbol formaları, klasik modellere sahiptir. Aynı yılın formalarında her zaman yaka tipi, şeritleri ve futbolcu isimleri aynıdır. Eğer değişiklik yapmak isterseniz, dijital forma hizmetinden yararlanabilirsiniz. Forma tasarlama modüllerinin kullanımı kolay olduğu gibi tüm cihazlarla seçimlerinizi hızlı şekilde yapabilirsiniz.

  • Anasayfa üzerinde seçimini yapabileceğiniz forma tipleri forma tasarla uygulamasında renklendirilmektedir.
  • Forma tasarla uygulasına giriş yaptıktan sonra “Yaka Seçimi” bölümüne tıkladığınızda ise detaylı şekilde , Bisiklet Yaka, V Yaka, Profesyonel Yakalar, Polo Yaka ve diğer farklı yaka tiplerinin opsiyonell olarak seçilebildiğini görebilirsiniz.
  • Yaka renginden, forma desen renklerine ve logo yerleşimlerine kadar her detayın seçimi size aittir.

Forma Tasarlama Ve Forma Yaptırma

Spor formaları, alt ve üst parçalar bütün olacak şekilde tasarlanır. Yine formanın altında uyumlu renklere sahip dize kadar uzanan bir çorap kullanılır. Forma tasarımı yapıldıktan sonra, oyuncu isim, numara ve beden bilgilerini girerek sisteme kaydedebilirsiniz. Daha sonra kargo bilgilerinizi girerek siparişinizin size ulaşabilmesi için gerekli bilgileri doldurabilirsiniz.

Forma Tasarlama Uygulamasıyla Dijital Forma Siparişi Verebilirsiniz

Özel forma tasarımı adresimizde, hem desen ve parçaların renklerini seçebilirsiniz. Renk skalasının son derece geniş olması, fark yaratmamızı sağlayan başlıca etkenlerden biridir. Dijital baskılarda kullanılan teknolojik aletler kalitesiz olduğunda, renk seçeneği azalmaktadır. Son teknoloji makinelerle çalışmamız, hem desen hem renk çeşitliliğini özgürce artırmamızı sağlamıştır. Böylece müşterimiz de desen çizgisine kadar her detayı dilediği şekilde seçme şansına sahiptir.

Güvenli ödeme seçenekleri sayesinde sitemizden gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilirsiniz. Vermiş olduğunuz ödeme bilgileri veri tabanına kaydedilmez. Sadece kart bilgileri girerek güvenlik doğrulaması yapmanız yeterlidir. Forma özellikleri seçme aşaması ardından ödeme yapabilirsiniz. Seçim aşamasında izlemeniz gereken adımlar da oldukça kolaydır.

Dijital Forma İmalatında Nelere Dikkat Etmeli?

Tasarım aşamasında site içerisindeki direktifleri kullanarak kolaylıkla seçim yapabilirsiniz. Öncelikle yaka modeli seçimi yaparak başlamalısınız. Bu aşamada V yaka, hakim yaka, yarma yaka gibi her model mevcuttur. Daha sonra desen, şort rengi, ebatları gibi özellikleri seçmelisiniz. Dilerseniz desen çizgisinde farklı renkler kullanabilirsiniz. Dijital forma siparişi verdiğinizde tişört, şort ve çorap parçaları takım halinde adresinize gönderilir.

https://www.idkdijital.com/tr/modul/guncel-haberler/dijital-baski-ozellikleri

Sport Pro
Sport Pro
Özel amaçlar için forma tasarım, dikim ve satışı yapan firmanın sitesinde, ürünleri ve verilen hizmetler hakkında bilgiler bulunuyor. http://www.formayaptirma.net/