Baskılı Forma Fiyatları
Forma Tasarlama Programı
Mart 9, 2018
Formanın arkasına isim yazdırmak
Mart 27, 2018
Forma Tasarlama Programı
Mart 9, 2018
Formanın arkasına isim yazdırmak
Mart 27, 2018

Baskılı Forma Fiyatları Sizi Ürkütmesin.

Baskılı Forma Fiyatları sizleri ürkütmesin. Kelime anlamı olarak baskının bilgisayar desteği ile beraber dijital ortama taşınması işlemine dijital baskı adı verilmektedir. Biraz daha detaylı bir tanım yapılacak olursa son zamanlarda hızlı bir şekilde gelişme görülen hassas dijital ortamlarda çoklu destek sistemi ile birlikte dijital olarak üretimi söz konusu olup bez, naylon ve kumaş gibi yüzeylere yazma işini gerçekleştiren alete dijital baskı ve sonrasında ortaya çıkarılan ürüne dijital baskılı ürün adı verilmektedir. Dijital baskı günümüzde birçok alanda yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Reklamcılık, ajans reklamı, promosyon, tekstil firmaları, bayrak firmaları, kumaş firmaları, promosyon gibi iş alanlarında dijital baskı çok kez kullanılmaktadır.

Forma Tasarlama Uygulaması Yenilikleri Beraberinde Getiriyor.

Halı saha turnuvaları, toplu forma satışı, özel tasarımlı formalar, bütün spor dallarına ait olan forma takımı yapılmaktadır. Baskı ve logo tasarımı adına profesyonel olarak çözüm üretilmektedir. Poliüretan bazlı malzemeden üretilmiş olan ve baskılar arasında en iyi sonucu veren flex baskı tekniği ile üretilen malzemeler renkli bir şekilde üretilmesinden ötürü bütün zeminlere baskı yapılabilmektedir. İnce yapısı bulunması nedeniyle yüzeyde ince bir katman oluşmaktadır. Vektörel bir şekilde hazırlanan çalışmalar ile plottter aracılığıyla flex bobin üstünden kesim işlemleri yapılarak fazlalık olanlar taşıyıcı üstünden ayrılmaktadır.

Dijital Forma Modelleri Form Değiştiriyor.

Sonrasında ise 160 derecelik ısıyla forma üzerine transfer edilmektedir. Tek renk halinde üretilmesinden dolayı aşırı detay içermekte olan çalışma uygulamalarında kullanılmamaktadır. Çamaşır makinesinde eğer düşük sıcaklıkta yıkanırsa uzun süre dayanıklılığını korumak adına renklerde deforme söz konusu olmaz. Son yıllarda kullanım alanlarında büyük artış olan dijital baskı ortamı çok önemli bir sektör haline gelmiştir. Yapımı haftalar sürmekte olan bir billboard bilgisayardan mail aracılığı ile gönderildikten sonra birkaç dakika içerisinde dijital baskı işlemi gerçekleştirilmektedir.

Baskılı Forma Fiyatları, forma tasarlama, forma siparişi

Baskılı Forma Fiyatları, forma tasarlama, forma siparişi

Kaliteli Forma Giyinmek Herkesin Hakkı.

Bir sporcu adına kaliteli ve rahat giyinmek performansının artması ve sağlıklı olması açısından büyük önem taşır. Bizler bu konuda sporcuların sağlıklı ve rahat olarak hareket edebilmeleri adına ürün tasarımlarını gerçekleştirmekteyiz. Uzun senelere dayanan tekstil tecrübemiz sayesinde yapmış olduğumuz projeler çerçevesinde futbol forması, basketbol forması, voleybol forması gibi her alanda sizlere hizmet sağlamaktayız. E- spor forması gibi ürünlerde dahi hizmet verilmektedir.

Forma Tasarımlarında Estetik Dokunuşlar.
  • Yaratılan forma tasarım uygulamalarını kullanıp, uygulamada yer almakta olan forma tasarımlarını özelleştirerek bizlerden sipariş talebinde bulunabilirsiniz.
  • Sınırsız modeller ile birlikte erkek ve bayan olmak üzere bütün spor dallarına uygun şekilde ( futbol formaları, basketbol formaları, voleybol formaları, hentbol formaları, tenis, frisbee) özel tasarımlarda dijital baskılı spor forma işlemini profesyonel olarak yapmaktayız.

Bu alanda hizmet sağlamakta olan firmamız kurumsal yapıyı daima ön planda tutup bireysel olarak çalışma değil de kurumsal çalışmayı önde tutarak bu alanda lider konumda hizmet sağlayan öncü firmalar arasında yer almaktadır. Firma idari yapı, ar-ge, satış ve satın alma, pazarlama ve imalat gibi birim koordinasyonlarından meydana gelmektedir.

Profesyonel Formalar Kondisyonu Arttırıyor.

Takımınızda yapmış tasarımlar sayesinde takımınıza vermiş olduğunuz profesyonelleşme hissi sizlere daha ileriye taşıyarak sizlerin karşı takımlarınıza karşı psikolojik bir üstünlük kurmanızı sağlayarak sizlere daha iyi sonuçlar almanızı sağlayacaktır. Baskı programlı sayesinde oluşturmuş olduğunuz baskılar ile sizlere daha iyi hizmet veren firmalar ısı teknolojisiyle de formanıza yapılan baskı sayesinde de hiçbir maçta hiçbir darbe de hiçbir şekilde bir olası afette her daim baskılar kuvvetli olup oluşan baskılar sağlam olmaktadır.

https://www.formayaptirma.net/forma-tasarlama-programi.html

Sport Pro
Sport Pro
Özel amaçlar için forma tasarım, dikim ve satışı yapan firmanın sitesinde, ürünleri ve verilen hizmetler hakkında bilgiler bulunuyor. http://www.formayaptirma.net/