Spor Giyim
Eylül 13, 2016
Forma Satışları
Eylül 15, 2016
Spor Giyim
Eylül 13, 2016
Forma Satışları
Eylül 15, 2016

Eşofman Takımlarında Sıra Dışı Modeller.

Sporun herhangi bir dalıyla uğraşmak ve özellikle takım sporları yapmak hem sizi sosyalleştirecek hem de çok daha iyi düşünebilen, çabuk kararlar verebilen ve pratik bir zekaya sahip olan insanlar yapacaktır. Sporun hayatımıza etkisi bunlarla da sınırlı değildir. Aynı zamanda çok daha sağlıklı olmamıza, zayıflamamıza ve zinde kalmamıza da yardımcı olmaktadır. Takım sporlarının toplumda çok gelişmiş bir düzeyde bulunması, yıkılmaz değerler üzerine kurulması, çok büyük bir kitle tarafından takip edilmesi, bu alanda milyarlarca liranın dönmesi tüm insanların ilgisini çekmektedir. Takım sporları için sürekli gereklilik haline gelen spor malzemeleri ise kulüplerin sürekli yenileme çalışmalarına tabii tutulmaktadır. Takım sporları yaparken, forma giyimi haricinde, eşofman gibi ürünlere de ihtiyacınız olacaktır. Eşofman bir takımın olmazsa olmazları arasındadır. Gerek karşılaşma öncesinde seremoni eşofman ihtiyaçlarınız için, gerekse maç sonrasında giymek için eşofman giymek gerekir.

Eşofman Kumaşları Sizi Rahat Ettirecek.

Bunun yanında amatör kulüpler ve halı saha takımları da bu çalışmalara ufak da olsa katılmaktadır. Hep birlikte büyüyen bir sektörün oluşturulması, spor adına gereken malzemelerin karşılanması son derece önemli bir noktadır. Bu karşılanan ihtiyaçların da en kaliteli firmalardan olması gerekmektedir. Bunun için spor malzemeleri satışı yapmakla kalmayan, aynı zamanda müşterilerine çok dikkat eden, alanında en iyi malzemeleri kullanan kuruluşlar olmaları gerekmektedir. Bu sayede en doğru hizmeti almış olabiliriz. Bu malzemelerden biri olan forma, her spor dalı için son derece gereklidir ve olmazsa olmazlardandır. Eşofman da aynı şekilde her spor dalı için elzem olan ürün kategorisine girmektedir. Büyük veya küçük, amatör ya da profesyonel, her takımın eşofman giymesi bazı noktalarda zorunludur.

eşofman, forma, basketbol formaları, forma imalatı

eşofman, forma, basketbol formaları, forma imalatı

Eşofman Sizi Sıcaktan ve Soğuktan Korur.

Forma, sahada bulunan bir takımı daha kolay ayırt etmemize, göz zevkimizi artırmaya, oyuna ahenk katmaya yarayan en önemli etmenlerdir. Bu etmenler ile bir takım sporuna olan ilgimiz daha da büyüyebilir ve önemli bir parçası haline gelebiliriz. Peki forma yaptırmanın en kaliteli adresini hakkında biliniz var mı? Eğer yoksa spor mağazası olan firmamızı öğrenmenizi tavsiye ediyoruz. Eşofman ise, takımınızda birlik ve beraberlik görüntüsü oluşturmasının yanında, kışın soğuktan, yazın ise sıcaklardan korumaya yönelik giyilmektedir. Eşofman ürünlerimizde kullanılan kumaşlar, kışın vücudunuzun sıcaklığını artırırken, yazın hava alan yapısı sayesinde sıcaklığı dengeleyecek ve sizi rahat ettirecektir.

Forma Üreticisi Eşofman Pazarına Geçiş Yapıyor.

Firmamız için spor mağazası terimini kullandık ancak hiç bir yerde açık satış yapmamaktayız. Online spor mağazacılığı ve üreticiliği yapmaktayız. Burada asıl anlatmak istediğimiz ise sizlere forma üretimi yaptığımızdır. Forma üretimi yapmadan önce sizlerin de üretime katılmanızı istiyor ve bunu sahip olduğumuz bir sistem ile karşılıyoruz. Nasıl olduğunu mu merak ettiniz? Öyle ise anlatalım:Sitemiz üzerinde formanı tasarla bölümü bulunuyor. Burada herhangi bir spor dalına ait formalarınızı tasarlayabilir ve üretimi için sipariş verebilirsiniz. Bu sayede kapınıza kadar gelen formalarda herhangi bir kötü sürpriz yaşamazsınız. Bu durum sizin memnuniyetini artırırken bizim de mutlu müşteri kapasitemizi artırmaktadır. Memnun olmanız ve kendi formalarınızı tasarlamanız adına geliştirilen bu sistemi çok ama çok beğeneceksiniz. Firmamızın ürettiği ürün gamı içerisinde eşofman takımları, futbol formaları, basketbol formaları, dijital formalar ve tezkere formaları bulunmaktadır.

Spor İçin Doğmuş Basketbol Formaları.

Sadece 7 adımdan oluşan forma tasarlama bölümünde istediğiniz modeli ve rengi seçebilir, forma üstlerine uygulayabilirsiniz. Burada en dikkat çeken özellik ise sponsor logoları ve yazılarıdır. Sistemimiz üzerinden sponsorlara ait logoyu veya yazıyı forma üzerine dijital forma baskısı olarak ekletebiliyorsunuz. Ayrıca takım armalarını, Türk bayrağını, baskıları formalara ücretsiz bir şekilde yaptırabilirsiniz. Bu hizmet için her adımda diğer firmaların para alması müşteri memnuniyetine dikkat edilmediğinin göstergesidir. Bizim ise hiç bir ücret talep etmememiz sizlerin memnuniyetine ne denli çok dikkat ettiğimizi göstermektedir. Eşofman takımlarında da forma imalatında olduğu üzere, baskılar için ekstra ücret talep edilmemektedir. Tıpkı formalardaki gibi eşofmanlarda da hiç bir ekstra maliyet çıkarılmamaktadır.

Dijital Forma Yaptırma Ayrıcalıklarını Yaşayın.

Firmamız üzerinde en ucuz formalar ile çok rahatlayacaksınız. Cebinize kolaylık sağlaması adına ve sizleri mutlu görebilmek için fiyatlarımız piyasanın en alt çizgisini oluşturmaktadır.

  • Bu durumu kaliteyle kıyaslamayın sakın. Tüm formalarımız 1. kalite kumaştan yapılır ve her branş için ayrı kumaşlar kullanılır.
  • Her biri yüksek teknoloji ile üretilen özellikler taşır. Bu denli kaliteli formaları bu kadar ucuza almak herkesin hayali olabilir. O zaman o hayalleri gerçekleştirmek bize düşüyor.
  • Örnek vermek gerekirse: Futbol formalarını tasarlarken her bir nesnenin fiyatını görebiliyorsunuz. Burada açık açık fiyat yazmamız sizlere bir sürpriz oluşturmamak içindir.
  • Futbol forma fiyatları konusunda da en iyi seçeneklere sahip olduğumuzu belirtmek ve bildirmek isteriz.
  • Mutlu olmayı, memnun kalmayı, kaliteli hizmet almayı, hızlı teslimat ve az para ödemeyi istiyorsanız bizi seçebilir, formanı tasarla bölümünden siparişinizi verebilirsiniz.

http://www.sabah.com.tr/yazarlar/gunaydin/ozlem-yilmaz-kucuk/2016/08/24/her-yere-esofmanla-gitme-trendi

Sport Pro
Sport Pro
Özel amaçlar için forma tasarım, dikim ve satışı yapan firmanın sitesinde, ürünleri ve verilen hizmetler hakkında bilgiler bulunuyor. http://www.formayaptirma.net/