Forma Tasarla Sitesi
Forma Tasarımları Nasıl Seçilir?
Ocak 2, 2023
Orjinal Sublimasyon Forma
Kasım 9, 2023
Forma Tasarımları Nasıl Seçilir?
Ocak 2, 2023
Orjinal Sublimasyon Forma
Kasım 9, 2023
Hepsini Göster
Forma Tasarla Sitesi

Forma Tasarla Sitesi sizlere her renk ve her desende takım formalarının tasarımlarını yaparak online sipariş verme imkanı sunuyor. Her takımın kendine özgü renkleri ve logolarının kullanıldığı formaları vardır. Futbolseverlerin yoğun rağbet gösterdiği formalar, çeşitli modellerle yeniden tasarlanır. Ancak tasarımlarda kullanılan detaylar genellikle benzedir. Özel tasarım forma modelleri ise yüksek ücretlerle satın alınmasına rağmen seçim yapma imkanlarınız kısıtlıdır. Firmamız, müşterilerin isteklerini sanal platform üzerinden gerçekleştirebileceği bir uygulama sunmuştur

Forma Tasarla Sitesi Nasıl Kullanılır?

Günümüzde çeşitli eşyaların ve kıyafetlerin tasarımlarını yapabileceğiniz siteler kullanılmaya başlamıştır. Bu firmalar, dijital baskı aletleri ile kumaş üzerine baskı yapmaktadır. Dijital baskı, teknolojide ileri seviye olduğu için hata payı yok denecek kadar azdır. Aynı zamanda baskı sonunda renkler ve desenler birebir benzerlik gösterir. Forma Tasarla modülü üzerinden kullanabileceğiniz modülün özellikleri şu şekildedir;

  • Formalar; tişört, şort, çorap olmak üzere üç parçadan oluşur.
  • Her bir parçanın rengini, desenini ve modelini ayrı ayrı belirleyebilirsiniz.
  • Yaka, beden, logo olup olmaması gibi detaylar da alternatifler arasındadır.
  • Seçim yaptığınızda formanın ön ve arka yüzünü net şekilde görebilirsiniz.
  • Arka kısmında kullanılacak numara ve oyuncu ismi de yine sizin seçiminiz doğrultusunda tasarlanır.

Forma Yaptırma Modülünde Seçenekler Sınırsız

Forma tasarla uygulaması modülünün kullanımı son derece kolay ve pratiktir. Müşterilerimizin zorlanmaması adına her aşama için direktiflere yer verdik. Böylece izlemeniz gereken adımları, aşama aşama görebilirsiniz. Son olarak ödeme sayfasına yönlendirildiğinizde, yine ne yapmanız gerektiği noktasında bilgiler mevcuttur.

Forma Tasarla Uygulaması, forma tasarla, forma tasarlama, forma yapma, dijital forma tasarla
Forma Tasarla Uygulaması, forma tasarla, forma tasarlama, forma yapma, dijital forma tasarla

Özel Forma Tasarımında Neler Seçilebilir?

Firmamız, müşteri memnuniyetini esas alarak sektörün eksikleri doğrultusunda kurulmuştur. Forma tasarlamak istediğinizde, genellikle renk ve desen skalasının az olduğunu görebilirsiniz. Bu eksikliğin üzerine giderek neredeyse tüm renkleri seçme şansı sunduk. Renk seçimi, tüm parçalarda farklı farklı değerlendirilebilir.

  • İnternetten forma tasarlama eksiklerinden bir diğeri logolardır. Logolar, dijital baskı kalitesi düşük olduğunda oldukça basit görünür.
  • Ancak orijinal formalarda bulunan görseller, son derece kaliteli bir imaja sahiptir.
  • Baskılarda dikkat ettiğimiz en önemli detaylardan biri logolar ve forma arkasındaki yazılardır.
  • Seçimi yapabileceğiniz özellikler içinse bir formada bulunan tüm özellikler diyebiliriz.
Sanal Tasarım ile Gerçek Forma Arasında Fark Var Mı?

Müşterileri yakından ilgilendiren konulardan biri formalar arasında fark olup olmadığıdır. Sanal uygulamalarda kaydedilen gelişmeler, tasarımların aynılarını görme fırsatı sunmuştur. Bu noktada yazılımlarınızın profesyonel olduğuna değinmemiz gerekir. Seçimleriniz ardından görebileceğiniz özel forma ile gönderilen formalarında son derece benzer olduğunu söyleyebiliriz. Ancak kumaş ve sanal görsel arasında elbette ufak detaylar farklılık göstermektedir. Bunun dışında referanslarımız sayfası üzerinden müşterilerimizden gelen teslim edilmiş fotoğraflara bakarak sanal tasarımlarla, tasarımların gerçeğe nasıl dönüştürüldüğünü seffaf bir şekilde görüntüleyebilir ve ona göre sipariş oluşturabilirsiniz.

Forma Sihirbazı Ne Kadar Güvenilir?

Forma tasarla uygulaması, profesyonel yazılımcılar tarafından geliştirilmiş ve takibi devam etmektedir. Sistem üzerindeki hatalar, anında giderilir ve müşteriler her aşamada bilgilendirilir. Forma tasarımları ise tasarım uzmanları tarafından büyük bir özenle ve dikkatle yapılmaktadır. Forma yaptırma uygulaması üzerinde bulunan her model, tasarımcılarımızın imzasını taşıdığı için tamamen yasal prosedürlere uygun olarak üretilmektedir. SSL sertifikası ile korunan sitemizde, bütün güvenlik tedbirleri alınmış ve müşterilerimizin güvenle alış veriş yapabilmeleri için her detay özenle düşünülmüştür.

https://www.goal.com/tr/galeri-listesi/arjantin-in-cikardigi-en-buyuk-10-futbol-yildizi/bltbd0a23b75c629cae

Sport Pro
Sport Pro
Özel amaçlar için forma tasarım, dikim ve satışı yapan firmanın sitesinde, ürünleri ve verilen hizmetler hakkında bilgiler bulunuyor. http://www.formayaptirma.net/