Halı Saha Forma
Ucuz Forma
Haziran 30, 2015
Forma Yap
Ekim 11, 2015
Ucuz Forma
Haziran 30, 2015
Forma Yap
Ekim 11, 2015

Halı Saha Forma fiyatlarımız çok ekonomik!

Halı saha forma. Futbolun bir tutku, bir vazgeçilmez olduğu ülkemizde; futbol maçı izleyerek kendinden geçmek kadar halı sahada hafta bir, iki gün maç yapmak da birçokları için vazgeçilmez bir tutkudur. Halı saha maçları sadece bir spor aktivitesi değil, aynı zamanda erkekler için bir sosyalleşme, erkek erkeğe zaman geçirme etkinliğidir. İşte halı saha maçlarının erkekler için bu kadar önemli olduğu düşünüldüğünde; halı saha formalarının da önemi yadsınamaz. Halı saha formaları; bir takımın ruh bütünlüğünün en önemli yansımasıdır. Aynı renklere gönül vermiş insanların, aynı renkler altında buluşmasının fiziksel tezahürüdür adeta. Renkleriniz her ne olursa olsun, aynı formayı giyiyorsanız, bu aynı amaç aynı gönüş birlikteliği için orada bulunduğunuzu gösterir! Forma giyebilmek için illa profesyonel olmanıza gerek yoktur. Amatör olarak halı sahalarda futbol oynuyorsanız, takımınız için bir takım forma yaptırabilirsiniz demektir.

halı saha forma, forma modelleri, forma yaptırma, forma siparişi

halı saha forma, forma modelleri, forma yaptırma, forma siparişi

Halı Saha Forma Özellikleri

Halı saha formaları takımın ruhunu yansıtacak, oyuncuların kendine özgü özelliklerini gösterecek, takım havası verecek nitelikte olmalıdır. Halı saha oyuncuları tıpkı profesyonel futbolcular gibi her şeylerini ortaya koyarak savaşırlar. İşte bu sebeple üstlerine giydikleri formalar da işte bu savaşı ve rekabet daha da artıracak güç vermelidir. Ayrıca halı saha maçlarında koşup terleyen futbolcuların formalarının kalitesi de önemlidir. Halı saha formalarının teri hissettirmeyen, anti-bakteriyel, pamuksu ve seyrek dokunmuş kaliteli kumaşlardan üretilmiş olması gerekir. Kaliteli kumaşlardan üretilen halı saha formaları sık yıkanmaya ve tere karşı da dayanıklı olduğundan uzun yıllar gönül rahatlığıyla kullanılabilir. Dijital forma baskısına en yatkın kumaş çeşidi olan mikro-interlok, yukarıda belirilen bütün özellikleri aynı çatı altında birleştirmektedir.

halı saha forma, forma modelleri, forma yaptırma, forma siparişi

halı saha forma, forma modelleri, forma yaptırma, forma siparişi

Halı Saha Forma Siparişi

Halı saha forma siparişi için; takımınızın ruhunu yansıtan, oyuncuları motive edecek desen ve renk seçenekleri sitemizde mevcuttur. Ayrıca halı saha formalarını kendisi tasarlamak isteyenler için de sayısız alternatifler sitemizde sunulmaktadır. Size kalan sadece halı saha forma sayfasına girip, istediğiniz formayı seçip, siparişi vermektir. İnternet üzerinden kendi formanızı tasarlayarak sipariş verebilirsiniz. Dakikalar içerisinde kendi forma modelinizi seçebilir; renklendirebilir; logo ve sponsor yazılarını ekleyebilir; isim ve numaraları yazabilirsiniz.

Siparişinizi havale yöntemi ile ya da kapıda ödemek imkânları ile ödeyebilirsiniz…

Halı Saha Forma – forma yaptırma & tasarlama sistemine aşağıdaki linkleri kullanarak ulaşabilirsiniz;

https://www.formayaptirma.net/forma-tasarla/

http://www.formatasarla.web.tr/forma-tasarla/

Sport Pro
Sport Pro
Özel amaçlar için forma tasarım, dikim ve satışı yapan firmanın sitesinde, ürünleri ve verilen hizmetler hakkında bilgiler bulunuyor. http://www.formayaptirma.net/