Formaya isim yazma
Haziran 25, 2015
Kendi formanı tasarla
Haziran 27, 2015
Formaya isim yazma
Haziran 25, 2015
Kendi formanı tasarla
Haziran 27, 2015

Halı Saha Formaları yaptırmak kolaylaştı!

Spor dalları arasında en çok sevilen ve ilgi görenlerden biri de futboldur. Özellikle erkeklerin hayatının her alanında futbolun etkisi çok büyüktür. Genellikle her insan belli bir takımı tutar, onun maçlarını takip eder. Ancak bu takımların içinde aktif olarak maçlara katılan futbolcular da büyük ilgi görmektedir. Forma kavramı sadece bir kumaş parçasının üzerine serpiştirilmiş renklerden ibaret değil. Formalar gönül verdiğiniz takımlara ait bir semboldür. Takımınızın üzüntünü ve sevincini hep bu formayı giyerek paylaşırsınız. Aynı tuttuğunuz takımın formaları gibi halı saha formanızın da renkleri ve tasarımı sizi kendine bağlar. Takımların halı saha formaları hem futbolcular hem de fanatikler tarafından her zaman büyük ilgi görür. Futbol takımlarının halı saha formaları  renk bazında takımın renklerine göre belirlenmiştir. Ancak artık kişilerin kendi zevk ve tercihlerine göre halı saha formaları tasarlayabilmesi mümkündür.

Halı Saha Formaları

halı saha formaları, halı saha forması yaptırma,

Yeni Forma Modülümüz Yayına Girdi!

Türkiye’de amatör ruhu desteklemek ve spor organizasyonlarının işini kolaylaştırmak adına web sitemize entegre biçimde çalışan bir forma tasarlama modülü geliştirdik. Bu sistem sayesinde halı saha formaları yaptırmak sadece birkaç saniye sürüyor. Üstelik 0 hatayla.

Takıma özgü bir forma tasarlamak için sitede formanı tasarla kısmına tıklamanız yeterlidir. Karşınıza formanızı tasarlayabilmeniz için birçok seçenek çıkar. Onlarca forma modeli ve yüzlerce renk arasından seçimler yaparak formanızın tasarımını tamamladığınızda siparişinizi verebilirsiniz. Formalar son derece kaliteli ve şık kumaşlardan üretilmektedir. Kumaşlardaki dry-bright özelliği sayesinde terleseniz de formanız hızlıca kuruyacaktır. Ayrıca formalar nefes alabilir özellikte olduğu için hava sirkülasyonu da sağlanabilecektir.

Uygun Fiyat, Kaliteli Kumaş, Sorunsuz Dijital Baskı

Kaliteli kumaşlar sayesinde dayanıklı, vücuda tam oturan ve esnek formalara sahip olacaksınız. Kaliteli ve şık formalarınızın ödemesini isterseniz online pos yardımı ile isterseniz kapıda yapabilirsiniz. Ayrıca havale yoluyla da ödeme yapabilmeniz mümkündür. Siz de eğer kendinize veya takımınıza özgü bir formanız olsun istiyorsanız siteyi ziyaret ederek zevk ve tercihlerinizi kaliteli kumaşlarımızla en güzel şekilde buluşturun.

Forma yaptırma ve forma tasarlama modülüne aşağıdaki linkleri kullanarak ulaşabilirsiniz;

https://www.formayaptirma.net/forma-tasarla/

http://www.formatasarla.web.tr/forma-tasarla/

Sport Pro
Sport Pro
Özel amaçlar için forma tasarım, dikim ve satışı yapan firmanın sitesinde, ürünleri ve verilen hizmetler hakkında bilgiler bulunuyor. http://www.formayaptirma.net/