Dijital Forma Siparişi
Forma Tasarla Uygulaması
Ağustos 29, 2022
Forma Tasarımları Nasıl Seçilir?
Ocak 2, 2023
Forma Tasarla Uygulaması
Ağustos 29, 2022
Forma Tasarımları Nasıl Seçilir?
Ocak 2, 2023
Hepsini Göster
Dijital Forma Siparişi

Dijital forma siparişi verebileceğiniz adresimiz üzerinden farklı takımların formalarını, istediğiniz şekilde tasarlayabilir ve tamamen size özel formalar satın alabilirsiniz.

Dijital baskının yaygınlaşması ile birlikte hayatımıza giren birçok eşya ev kıyafet vardır. Bu ürünler arasına takımların formaları da eklenmeye başlamıştır. Baskı makineleri sayesinde seçimi yapılan görseller, kumaşlar üzerine birebir aktarılır. Kaliteli kumaş ve baskı makineleri kullandığında, formaların kullanım süresi oldukça uzundur. “Formayaptırma” adresimiz üzerinden dijital baskıları yapılacak formaları birebir tasarlayabilirsiniz. Forma Tasarla uygulaması üzerinden dijitak forna siparişi verebilirsiniz.

Forma Tasarla Uygulamasıyla Dijital Forma Siparişi

Giyim parçaları üzerine baskısı yapılan modeller, dijital baskı tekniği kullanılarak yapılır. Bardaklar ve yastıklarda kullanılan tasarımlarla aynı işleve sahip makinalar vardır. Bu sayede her insanın istediği görsel, kıyafetlerine baskıyla aktarılabilir. Size özel kıyafet, kupa ve yastık bulma şansınız günümüzde oldukça fazladır. Ancak futbol formalarında bu özellik henüz yeni kullanılmaya başlamıştır.

  • Futbol formaları, klasik modellere sahiptir.
  • Aynı yılın formalarında her zaman yaka tipi, şeritleri ve futbolcu isimleri aynıdır.
  • Eğer değişiklik yapmak isterseniz, dijital forma hizmetinden yararlanabilirsiniz.
  • Forma tasarlama modüllerinin kullanımı kolay olduğu gibi tüm cihazlarla seçimlerinizi hızlı şekilde yapabilirsiniz.
dijital forma siparişi, forma tasarla, forma yaptırma, forma yapma, forma tasarlama, forma tasarla
dijital forma siparişi, forma tasarla, forma yaptırma, forma yapma, forma tasarlama, forma tasarla

Forma Yaptırma Uygulamasıyla Forma Tasarlayın

Ana sayfa üzerinde seçimini yapabileceğiniz forma tipleri üstünkörü tanıtılır. Kategori başlıklarına tıkladığınızda ise detaylı şekilde opsiyon olduğunu görebilirsiniz. Yakasından rengin, futbolcu isminden bedenine kadar her detayın seçimi size aittir. Spor formaları, alt ve üst parçalar bütün olacak şekilde tasarlanır. Yine formanın altında uyumlu renklere sahip dize kadar uzanan bir çorap kullanılır. Tasarımlarında her detaya dikkat edildiği için özel tasarımların yapılması oldukça zordur. Bu nedenle birçok forma tasarlama adresinde renk ve modellerin kısıtlı olduğunu görebilirsiniz. Forma Tasarlama uygulamasıyla yüzlerce model, binlerce renk arasından kendi tasarımlarınızı oluşturarak forma siparişi verebilirsiniz.

Dijital Forma Tasarlamada Yeni Dönem

Özel forma tasarımı adresimizde, hem desen ve parçaların renklerini seçebilirsiniz. Renk skalasının son derece geniş olması, fark yaratmamızı sağlayan başlıca etkenlerden biridir. Dijital baskılarda kullanılan teknolojik aletler kalitesiz olduğunda, renk seçeneği azalmaktadır. Son teknoloji makinelerle çalışmamız, hem desen hem renk çeşitliliğini özgürce artırmamızı sağlamıştır. Böylece müşterimiz de desen çizgisine kadar her detayı dilediği şekilde seçme şansına sahiptir.

  • Güvenli ödeme seçenekleri sayesinde sitemizden gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilirsiniz.
  • Vermiş olduğunuz ödeme bilgileri veri tabanına kaydedilmez. Sadece kart bilgileri girerek güvenlik doğrulaması yapmanız yeterlidir.
  • Forma özellikleri seçme aşaması ardından ödeme yapabilirsiniz.
  • Seçim aşamasında izlemeniz gereken adımlar da oldukça kolaydır.
Dijital Forma Tasarımında Nelere Dikkat Etmeli?

Yeni Modeller Sayfasında 2023 Yılı Futbol Modelleri Görücüye Çıktı. Tasarım aşamasında site içerisindeki direktifleri kullanarak kolaylıkla seçim yapabilirsiniz. Öncelikle yaka modeli seçimi yaparak başlamalısınız. Bu aşamada V yaka, hakim yaka, yarma yaka gibi her model mevcuttur. Daha sonra desen, şort rengi, ebatları gibi özellikleri seçmelisiniz. Dilerseniz desen çizgisinde farklı renkler kullanabilirsiniz. Dijital forma siparişi verdiğinizde tişört, şort ve çorap parçaları takım halinde adresinize gönderilir.

Web sitemizin yeni modeller sayfasında sitemize son günlerde eklenen yeni futbol tasarımları görücüye çıktı. Forma tasarla uygulamasındaki adımları tamamlayarak ya da yeni modeller sayfası üzerindeki şablonları kullanarak, modellerin üzerine kendi sponsor ve takım logolarınızı eklemek suretiyle forma tasarımlarınızı özelleştirebilirsiniz.

Yeni Modeller

Sport Pro
Sport Pro
Özel amaçlar için forma tasarım, dikim ve satışı yapan firmanın sitesinde, ürünleri ve verilen hizmetler hakkında bilgiler bulunuyor. http://www.formayaptirma.net/