Özel Forma Tasarla
Haziran 19, 2022
Forma Tasarla Uygulaması
Ağustos 29, 2022
Özel Forma Tasarla
Haziran 19, 2022
Forma Tasarla Uygulaması
Ağustos 29, 2022

Özel forma diktirme işlemi aslında tahmin ettiğinizden daha kolay bir iş. “Forma yaptırma” adresi üzerinden vermiş olduğumuz hizmetle, tamamen isteğiniz doğrultusunda tasarım yapabilir, forma diktirme siparişi verebilirsiniz. İnternet üzerinden satın alınan formalar, genellikle belirli baskılarla üretilir. Baskılardaki ufak detayları değiştirme şansınız olsa da tamamı özgün değildir. Bu konudaki eksikliğin farkına vararak müşterilerimize özel tasarımlar yapmaktayız. Özel veya futbol forması için kategori seçimi yaptıktan sonra tasarımınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Forma Tasarla Uygulamasıyla Forma Yaptırma

Futbol forması, basketbol forması, espor forması gibi önde gelen spor dallarının formaları, hiçbir zaman popülerliğini yitirmemiştir. Takımların her yıl tasarlanmış olan formalarında oyuncuların isimleri ve numaraları yer alır. Klasik forma modellerinde, yıllara göre tasarlanan modeller tercih edilir. Bu durumda kişiye özel ürün bulma şansı oldukça az olmaktadır. Hem çocuk hem yetişkinler, tuttukları takımların formalarına karşı son derece ilgilidir. Ancak birçok yerde bulunan formalar yerine, muadil ürün bulmak zordur. İmzalı ve orijinal olduğunda, fiyatlar da oldukça yüksek olmaktadır.

Özel Forma Diktirme Keyfini Forma Tasarla Uygulamasıyla Yaşayın!

Firmamız, forma tasarla modülü ile kendinizi daha özel hissedeceğiniz bir hizmeti, parmaklarınızın ucuna getiriyor. İster bilgisayar ister cep telefonları ile tasarım yapabilirsiniz. Bu aşamada seçim yapabileceğiniz alternatifler de oldukça fazla.

Forma Tasarımı Nasıl Yapılır?

Forma tasarımı yapmak için izlemeniz gereken adımlar şu şekilde;

  • Öncelikle sitemizde yer alan yaka, renk, kesim modellerini inceleyin.
  • Farklı takımlar, numaralar olan kategori sayfalarında modelleri belirleyebilirsiniz.
  • Seçimlerinizi yaptığınızda, beden gibi bilgileri vermeniz gerekir.
  • Son olarak sipariş verdiğinizde, tasarımlar moda tasarımcılarımız tarafından yapılacaktır.

Klasik ve tasarımı kolay görünen formalar, aksine özel tasarımların zor olduğu kıyafetlerdir. Bu nedenle personellerimizin tamamı kıyafet tasarımı alanında uzman kişilerden seçilmiştir. İstek ve beklentilerinizi birebir karşılayan modeller, kısa süre içerisinde adresinize teslim edilir.

Özel Forma Yaptırma İşini Bize Bırakın

Takımların orijinal formalarında herhangi bir değişiklik yapılmaz ve tamamen aynı tasarımlarla satışa çıkarılır. Eğer yaka tipi veya çizgilerini kendinize yakıştırmıyorsanız, istediğiniz değişimi yapmanız mümkün. Kategorilerimiz arasında orijinal forma seçeneğine yer verilmiştir. Kategori başlığına tıkladığınızda, seçim yapabileceğiniz opsiyonlar karşınıza liste şeklinde çıkar.

Diğer formalarda olduğu gibi yaka tipini, rengini, oyuncu ismini ve numarasını seçme şansınız vardır. Seçimlerinizi yaptığınızda, modelin görselini sitemiz üzerinden inceleyebilirsiniz. Gerekli bilgileri girmeniz ardından sipariş vermek için ödeme ekranına yönlendirilirsiniz.

Forma Yaptırma Sihirbazı

Forma satın alırken dikkat edilmesi gereken önemli etkenler bulunur. Elbette bu etkenlerin başınca kalitesi gelmektedir. Kumaş kalitesi, orijinal olmasa dahi son derece şık görünmesini sağlar. Kullanılan kumaşların renk detayları da solma yapmamalıdır. Bu etkenlere dayanarak kaliteli modelleri almaya özen göstermelisiniz. Aksi takdirde kullanım süresi kısa olacaktır.

Takımların formaları ile maçlarına gittiğinizde, kumaş kalitesi bedeninizi yakabilir. Firmamız, pamuklu kumaş kullandığı için vücudunuza herhangi bir zarar vermeyecektir. Aynı zamanda forma diktirme talebinde bulunduğunuzda, birebir verdiğiniz ölçülere göre tasarım yapılır ve uzun vadede kullanılabilir.

Özel Dijital Forma Yaptırma

Web sitemiz üzerinden ya da dünyaca ünlü spor kulüplerinin formaları arasından istediğiniz seçeneği bulamadınız mı? Photoshop ya da Corel Draw programları üzerinden tasarladığınız dosyaları bize gönderebilir; hiç bir yerde olmayan forma modellerini bize diktirebilirsiniz. Tamamen sizin hayal gücünüzü göre tasarladığınız bu ürünü başka bir yerde göremezsiniz. Sizin ve takımınıza özel bir giysi böylelikle tasarlanmış ve üretilmiş olur.

Her Yerde Bulunmayan Branşlar İçin Forma Yaptırma

Herkesin bildiği üzere Türkiye’de futbol, basketbol ve voleybol çok bilindik branşlardır ve bu branşlara ait spor ürünlerini neredeyse her yerde bulmak mümkündür. Ancak bazı spor dalları vardır ki, çok küçük bir kitle tarafından kabul görmektedir. Örneğin Amerikan Futbolu, Rugby, Kayak, Eskrim, Binicilik bu spor dallarından bazılarıdır. Bu spor dallarına gönül vermiş sporcular maalesef, her istedikleri zaman forma bulamamaktadırlar. Forma Tasarla uygulaması üzerinden seçtiğiniz formayı, Özel Forma Diktirme paneli ya da Whatsapp üzerinden bize gönderdiğinizde, bu tasarımları istediğinize branşa uygulama işlemi yaptırmak artık mümkün. Dolasıyla her spor branşı için forma tasarlamak ve forma yaptırmak mümkün hale geldi.

Bazı Modeller

Sport Pro
Sport Pro
Özel amaçlar için forma tasarım, dikim ve satışı yapan firmanın sitesinde, ürünleri ve verilen hizmetler hakkında bilgiler bulunuyor. http://www.formayaptirma.net/