Forma Tasarlama
Forma Siparişi
Haziran 24, 2015
Forma Modelleri
Haziran 25, 2015
Forma Siparişi
Haziran 24, 2015
Forma Modelleri
Haziran 25, 2015

Forma Tasarlama İşini  Sizler İçin Çok Kolaylaştırdık!

Sizler de kendi takımınızı yansıtmak istiyorsunuz ve forma tasarla için uygun bir yer mi arıyorsunuz? Ya da bu konu da hiç bilginiz yok mu? Merak etmeyin bunları dert etmenize gerek yok çünkü forma tasarlama işi öyle çizimler yapmak gibi zahmetli işler eşliğinde olan bir işlem değildir. En azından ‘’Sport Pro’’ olarak biz sizlere öyle zahmetli işler sunmuyoruz. Forma tasarlama için tek yapmanız gereken site üzerinde kısa bir vakit geçirmek. Vakit geçirmek deyince boş vakitten bahsetmiyorum elbet geçirdiğiniz her saniye takımınız ve sizin için olacak. Sizin için geliştirdiğimiz Formanızı tasarlama sistemiyle artık takımınızın formasını yaratmak ve forma siparişi vermek çok basit. Geliştirdiğimiz bu sistem; uzun yılların neticesinde amatör ve profesyonel futbol takımlarından gelen geri bildirimler neticesinde sistemleştirilmiştir. Her şey Türkiye’deki spor anlayışına ve fair-play ruhuna biraz da olsa katkı sunabilmek ve unutulmaya yüz tutmuş amatör ruhu tekrar canlandırmak adına.

forma tasarlama

forma-tasarlama, forma siparişi, forma tasarla, forma fiyatlari,

Forma Tasarlama Sistemi Hizmete Girdi

Forma Tasarlama işi nasıl mı olacak? Birinci adım olarak forma modelin seçiyorsunuz. Yani forma üzerindeki desen. 13 Farklı desen seçeneklerinden en uygun olanını takımınız adına belirliyorsunuz. Diğer adımımız; renk seçimi olacak. Renk skalamız oldukça geniş. Şayet bu paletlerde renk yok ise bize bunu bize ulaştırınız lütfen. Takımınıza yakışır ve sizleri yansıtacak olan renk kombinlerini tercih ettikten sonra formanız neredeyse hazır. Şort ve çorap-konç, kaleci forması  gibi aksesuarların da renklendirmesini yaptıktan sonra formanızı kişiselleştirmeye geldi. Forma arkasına isim ve numara yazdırma işlemi. Bu aşamada isterseniz sponspor logo ve ambleminizi de aynı sistem üzerinden siteye yükleyebilirsiniz. Bu işlemi yaptırdıktan sonra formanız siparişe verilmeye hazır. Siparişiniz hızlı kargo hizmetleri ile en yakın zaman da elinize ulaşacaktır.

Forma Fiyatları Her Bütçeye Uygun

Forma fiyatlarına gelince; gerçekten özel forma tasarlama piyasasına kıyasla biz fiyatlarımızı normalin çok altında tutmaya gayret ediliyoruz . Daha anlaşılır olursa bir forma fiyatını bu fiyata sizlere sunmuş oluyoruz.

Siparişinizi kapı da ödeme ya da havale gibi imkânlardan yararlanarak yapabilirsiniz.

Forma Tasarlama modülüyle hemen kendi formanızı yaptırmak için aşağıdaki adresleri kullanabilirsiniz;

https://www.formayaptirma.net/forma-tasarla/

http://www.formatasarla.web.tr/forma-tasarla/

Sport Pro
Sport Pro
Özel amaçlar için forma tasarım, dikim ve satışı yapan firmanın sitesinde, ürünleri ve verilen hizmetler hakkında bilgiler bulunuyor. http://www.formayaptirma.net/