Tek Forma Siparişi
Ağustos 28, 2018
forma yaptırma, forma tasarla, formanı yap, forma center, forma siparişi, forma tasarlama
Tezkere Forması Tasarla
Eylül 1, 2018
Tek Forma Siparişi
Ağustos 28, 2018
forma yaptırma, forma tasarla, formanı yap, forma center, forma siparişi, forma tasarlama
Tezkere Forması Tasarla
Eylül 1, 2018


Baskılı forma her takım için oldukça anlamlıdır. Bununla birlikte taraftar için de büyük bir anlam taşır. Çünkü insanlar sevdikleri ve gönül verdikleri renkleri taşıyan kişilerin formalarını üzerinde görmekten mutlu olur.

Özellikle futbolun oldukça fazla sevildiği ülkemizde hem takım oyuncularının hem de taraftarların pek çoğunda formalar bulunur.

Bu formalar sayesinde onları tanırız ve severiz. Onların oyun şeklini ve takımı için savaşmasını bu formalar altında izleyebiliriz. Sadece futbol için değil sporun her alanında ve her takımda formalar kullanılır.

Oyuncuların yüksek performans gösterebilmesi ve takımını en iyi şekilde savunabilmesi, bu formalara bağlıdır. Bu nedenle takımların kaliteli ve üstün özelliklere sahip olan formalar tercih etmesi gerekir.

Forma Yaptırma Teknolojisi Sınırları Zorluyor!

Takımlarınız için baskılı forma gibi özel formaların üretimini en kaliteli şekilde gerçekleştirebiliyoruz. Bizim aracılığımız ile amatör takımlardan profesyonel takımlara kadar her takım için forma yaptırabilirsiniz.

Formalarımızı üretirken kullandığımız dijital baskı sayesinde, istediğiniz tüm baskıları sınırsız olarak uygulayabiliriz.

Bununla birlikte asker formaları ya da hediye için özel forma siparişi verebilirsiniz. Bunların üretimi için son teknolojiden yararlanıyor ve aklınızdaki tasarımları birebir olarak gerçekleştirebiliyoruz. Forma Tasarla uygulaması adresi üzerinden kendi formanızı tasarlayabilir ya da burada olmayan modeller için müşteri temsilcilerimiz ile görüşerek formanıza en kısa sürede ve birebir aklınızdaki tasarımlarda sahip olabilirsiniz.

Baskılı Forma Nedir ve Nasıl Yapılır?

Dijital forma, transfer baskı teknolojisi ile yapılan ve formaların üzerine istenilen tüm şekillerin ve desenlerin basılabildiği özel bir teknolojidir. Transfer baskı yöntemi ile gerçekleştirilen bu baskı sonucunda, sınırsız şekil ve renklere sahip olan formalarınız, zahmetsizce ve kısa süre içinde sahip olmanız mümkündür.

Transfer baskı sıcak ve kuru baskı tekniği olarak da adlandırılmaktadır. Bu baskı yöntemi sınırsız renk ve desen özgürlüğü sunduğu için son yıllarda tüm kumaşlar için tercih edilmektedir. 1950’li yıllarda kullanılmaya başlayan bu yöntem son yıllarda tekstil dünyasını sarmıştır ve oldukça hızlı şekilde ilerlemiştir.

Transfer Baskı Yönteminin Avantajları Nelerdir?

Transfer baskı yönteminde istediğiniz desenler önce dispers boyar madde adı verilen özel bir boya ile baskı kağıdına aktarılır. Ardından bu kâğıttan kumaşa ısı ve baskı yöntemi ile transfer edilir.

Kağıttaki desenin olduğu gibi kumaşa aktarılması sağlanır. Diğer tekniklere göre oldukça farklı olan transfer baskının birden çok avantajı bulunur. Bu avantajları şu şekilde açıklayabiliriz;

Bilinen en iyi dijital baskı yöntemi olan bu yöntemde, zaman kaybına neden olan çeşitli ve zorlu uygulamalar yoktur. Uygulanması oldukça kolay olduğu için diğer baskı yöntemlerine göre %50 daha fazla zaman kazandırmaktadır.

Dijital Baskı Teknolojisiyle Forma Yaptırma!

Bu yöntemde Rortogravüre adı verilen bir teknoloji kullanılır. Bu teknoloji sayesinde çok karışık olan desenler bile yüksek kalite ile kumaşlara basılabilir.

baskılı forma, forma yaptırma, formanı yap, forma tasarla, forma siparişi
baskılı forma, forma yaptırma, formanı yap, forma tasarla, forma siparişi

Bu baskı yönteminin uygulaması kolay olduğu için oldukça hızlıdır.
Moda dünyasındaki değişimlerin çok kısa bir sürede kumaşlara uygulanmasını sağlayabilir.

Ön öncelikli olarak polyester kumaşlar için üretilmiş olan transfer baskı yöntemi zamanla diğer kumaşlar için de kullanılmaya başlamıştır. Sentetik, doğal elyaf karışımı ve mikro elyaf karışımları için uygulanmaktadır.
Bu baskı yönteminde su kullanılmaması ve hava kirliliğine neden olmaması, doğaya zarar vermemesini sağlar.

Forma Tasarımlarınıza Gönlünüze Göre Baskı Yaptırın!


Bu baskı yöntemi aklınıza gelebilecek her türlü bay ve bayan giyim için kullanılabilir ve tekstilin her alanında rahatlıkla kullanılmaktadır. Sizler de dijital baskı yöntemi ile üretilen baskılı forma modellerimizin kalitesini görmek, uygun fiyatlarla kaliteli formalara sahip olabilmek ve Türkiye’nin her yerine en geç 7 iş gününde siparişlerinizin kargolanması gibi imkanlardan yararlanabilmek için acele edin.

https://www.formayaptirma.net/tek-forma-siparisi.html

Sport Pro
Sport Pro
Özel amaçlar için forma tasarım, dikim ve satışı yapan firmanın sitesinde, ürünleri ve verilen hizmetler hakkında bilgiler bulunuyor. http://www.formayaptirma.net/