Dijital Forma
Forma Yarat
Ekim 17, 2015
Manchester United Forması
Ekim 20, 2015
Forma Yarat
Ekim 17, 2015
Manchester United Forması
Ekim 20, 2015

Dijital Forma İçin Adres Sport Pro 

Dijital forma yaptırmak için yer mi bakıyorsunuz? Günümüzde hayranı olduğu takımı her an desteklemek ve takımın armasını, renklerini üstünde taşımak isteyen herkes için artık daha kolay bir yol var. Spor müsabakalarına katılan, maçları izlemeyi sevenler ya da amatör veya profesyonel bir takımı olanlar kendi formalarını bir tıkla sipariş verebilirler. Formaların sayısı, şekli, modeli, üretileceği kumaş türü belirlendikten sonra çok kısa bir süre içinde formalar hazır olacak. Yeni nesil dijital forma artık forma sektörünün çok büyük bir bölümünü kapsıyor. Dijital formalar, giderek daha da fazla yaygınlaşıyor. Mikro interlok kumaşlardan üretilen dijital forma; tasarımsal açıdan sınırsız olduğu için tüm spor severlerin ilgisini cezbediyor. Örneğin gögüs bölümü üzerine istek üzerine takım arması ya da Türkiye arması kolaylıkla iliştirilebiliyor ya da formaların arka tarafına takım isimleri ya da oyuncu isimleri basılabiliyor.

dijital formalar, formanı tasarla, halı saha formaları, forma siparişi, forma fiyatları

dijital formalar, formanı tasarla, halı saha formaları, forma siparişi, forma fiyatları

Forma Yaptırmanın Maliyeti Nedir?

Formaların fiyatları, bir alış veriş merkezinden ya da takımların mağazalarından çok daha uygun olabilmektedir. Çoğu mağazada fiyatlar, istenilen dijital forma şekline, modeline, ön ya da arka tarafına basılacak arma ya da logoların büyüklüğüne göre değişmektedir. Sport Pro; dijital forma tasarlama sistemine getirdiği yeni anlayışla bu tabuları birer birer yıkıyor. Yeni geliştirdiği “Formanı Tasarla” modülü sayesinde ürünün arkasına ya da önüne basılacak bütün baskılar için extra ücret talep edilmiyor. Formalar için yüzlerce lira ödemek istemeyenlerin artık çok daha iyi bir seçeneği var.

dijital formalar, formanı tasarla, halı saha formaları, forma siparişi, forma fiyatları

dijital formalar, formanı tasarla, halı saha formaları, forma siparişi, forma fiyatları

Forma Siparişi Vermek İçin Sayı Sınırlaması Var Mıdır?

Forma siparişi vermek için minimum 6 adet sınırlaması vardır. ürünleri kalıplara dökmek çok maliyeli bir iş olduğundan, minimum 6 adet siparişi kabul ediyoruz. Üst sınır olarak herhangi bir rakam yok. İstenilen miktarda forma üretilebiliyor. Sport Pro üretim tesisleri; günde 500 adete kadar forma üretebilme kapasitesine sahiptir. Web sitemizden “Formanı Tasarla” butonuna basarak renk, desen, model ve sayı belirtmek ve dilediğiniz gibi formanızı tasarlayarak adetleri belirtmek yeterli olacaktır.

Formaların Kalite Garantisi Var Mıdır?

Satılan formalar üretim şirketinin kalite kontrolünden geçmekte ve firmanın garantisi altındadır. Sayısız renk, model ve desen alternatifleriyle her yaştan sporculara hitap eden formalar, kaliteden ödün vermeden tasarlanmaktadır. Üretim konusunda ciddi anlamda titizlik gösterilmekte ve amatör klüplerin kalite anlayışıyla uyumlu dijital forma yapılmaktadır. Kullanulan kumaşlarda, terleme hissi uyandırmayan, rahat ve elastik mikro interlok kumaşlardan üretilmektedir. Ayrıca makinede 30 derecede yıkanabilir ve her hangi bir deformasyon yaşanmaz. Bu sayede satın alınan formalar yıllarca gönül rahatlığıyla kullanılabilmektedir.

Dijital Forma siparişini nasıl verebilirim?

Web sitemizin forma yaptırma sistemi üzerinden dijital forma tasarlayabilir ve sipariş verebilirsiniz.

https://www.formayaptirma.net/forma-tasarla/

http://www.formatasarla.web.tr/forma-tasarla/

Sport Pro
Sport Pro
Özel amaçlar için forma tasarım, dikim ve satışı yapan firmanın sitesinde, ürünleri ve verilen hizmetler hakkında bilgiler bulunuyor. http://www.formayaptirma.net/