Formanı Yarat
Nisan 27, 2016
Voleybol Forma
Mayıs 3, 2016
Formanı Yarat
Nisan 27, 2016
Voleybol Forma
Mayıs 3, 2016

FORMA YARATMA DENEYİMİNİ PAYLAŞIN

Forma yaratma, adım adım. Forma yaratma denince aklınıza ne geliyor? Sadece spor esnasında giyilen bir tür giyisi? Holiganlığın sembolü? Ya da sadece bir bez parçası? Veya hiç biri? Formalar artık sadece ve sadece profesyonel futbol oyuncuları için değil, kurumsal turnuvalarda, kurumların yüzünün bir sağlaması olarak da karşımıza çıkıyor.  Bir çok kamusal kurum ve özel teşebbüse ait şirket, kurumsal turnuvalarda, şirket müsabakalarında ya da etkinliklerde kullanmak üzere özel forma siparişi veriyor.

FORMA YARATMA SİSTEMİNİ DENEYİN

Yapılan araştırma ve anketler gösteriyor ki formaların üretiminde kullanılan ürün ne kadar kaliteliyse, müsabakalarda performans da o kadar artıyor. Örneğin, aktivite esnasında, vücudun ürettiği ter, forma tarafından emilerek, dışarı atılmıyorsa ya da hava sirkülasyonu neticesindeü vucudun terlemesi kontrol altında tutulamıyorsa, oyuncunun perfomansı kötü şekilde etkileniyor. Sport Pro; gerek kumaş kalitesi, gerek baskı kalitesi gerekse sarf malzemelerinin kalitesi anlamında her zaman üst skalada yer alan ürünleri kullanmakta ve sporcuların sağlıklarını ön planda tutmaktadır. Spor ekipmanları ve spor malzemeleri konusunda ihtisas yapan Sport Pro; son derece kalifiye ekibiyle, uzman kadrosu ve teknik donanımıyla her zaman en üst noktayı hedeflemektedir. Forma yaratma sistemini kullanarak, sınırsızlığı özgürce yaşayabilirsin.

Sport Pro aynı zamanda, forma yaratma teknolojisi anlamında, bir ilki daha başlatarak sporcular için, kendi formanı kendin tasarla metodunu geliştirmiş ve dolaşıma sokmuştur. Bu sistemi kullanarak, sevdiğiniz, gönül bağı kurduğunuz renk paletlerini kullanarak, 13 farklı model, yüzlerce, binlerce farklı renk kombinasyonunu kullanarak, spor severler, kendi formalarını diledikleri gibi oluşturabiliyorlar. Eşinizin, çocuklarınızın doğum günlerinde çok güzel bir doğum günü seçeneği olarak da, forma yaptırmayı düşünebilir, alışılagelmiş kalıpların dışında bir doğum günü hediyesi vererek, onları mutlu edebilirsiniz.

Kendi Formanı Kendin Tasarla, sistemi, adından da anlaşılacağı üzere, profesyonel oyunculardan, mahalle maçlarında, halı sahalarda kurulan ekiplere kadar, her tarzdan, her soysal statüden insanlara açık bir platformdur. Artık eski moda, telefonla sipariş verme işine son. Her şeyi kendiniz yapıyor ve siparişinizi o şekilde veriyorsunuz. Bu şekilde kapıda süpriz de yaşamıyorsunuz. Web sitemizin “Forma Yaratma” sayfası üzerinde görünen temsili renk ve modelleri, galeri bölümümüzde bulunan, müşterilerimizden gelen, maç esnasında çekilen gerçek fotoğraflarla karşılaştırabilirsiniz. Web sitemizde sunulan bütün fiyat aralığı, sektörümüzün fiyat/kalite açısından en makul seçenekleri olmaktadır.

HER ŞEYİN BAŞI SAĞLIK.

Sport Pro; bütün işin başında, ilk önce sağlık düsturunu benimsemektedir. Sağlıklı ürün, kalitelidir, şiarından yola çıkarak, uzun ömürlü, anti bakteriyel, sterilizasyonu kolay ürünler üretmek istemektedir.  Web sitemiz, sadece Türkiye ile sınırlı kalmamakta olup; Türki cumhuriyetlerde bulunan, sporcular için de bir nevi köprü vazifesini görmektedir. Sport Pro markasıyla tasarlanan ürünler, Türki cumhuriyetlerde bulunan Türklerin üzerinde giyimekte bizleri gururlandırmaktadır. Kalıp olarak 1/1 oranda, normal şartlar altında, t-shirtte hangi bedeni tercih ediyorsanız, o bedeni kullanabilir ve gönül rahatlığıyla sipariş verebilirsiniz.

https://tr.wikipedia.org/wiki/Real_Madrid_CF

Sport Pro
Sport Pro
Özel amaçlar için forma tasarım, dikim ve satışı yapan firmanın sitesinde, ürünleri ve verilen hizmetler hakkında bilgiler bulunuyor. http://www.formayaptirma.net/