Futbol Forması
Nisan 22, 2016
Forma
Nisan 27, 2016
Futbol Forması
Nisan 22, 2016
Forma
Nisan 27, 2016

FORMANI YARAT SİSTEMİYLE KENDİ FORMANI TASARLA

Formanı Yarat modülünden sonra her şey farklı olacak. Gerek futbol gerekse diğer spor dallarında formaların çok büyük bir önemi vardır. Formalar görsel açıdan büyük önem taşırken aynı zamanda takımların pazarlama departmanları açısından da çok büyük bir önem taşımaktadırlar. Her sezon takımlar kendi formalarını piyasaya sürerler ve çeşitleri mağazalarında yüksek fiyatlara sunarlar.

FORMANI YARAT ÖZELLİĞİNİ KULLANMA

Bu formalar takımlara çok büyük katkılarda bulunurken aynı zamanda büyük de bir gelir elde etmelerini sağlamaktadırlar. Formalar aslında çok uçuk fiyatlara satıldıklarından dolayı son zamanlarda daha az satılmaktadırlar. Özel tasarım formalar her zaman çok daha kaliteli ve özel görünmektedirler. Aynı zamanda firmamız üzerinden alacağınız formalar çok daha uygun fiyatlı olacaklardır. Formanı yarat sistemine sahip olan internet sitemiz sizlere kendi formanızı tasarlama imkanı sunuyor. Üstelik bu sistem tahmin ettiğinizden çok daha uygun fiyatlar ile hizmetinize sunuluyor.

FORMANI YARAT SAYFAMIZI ZİYARET EDİN

Sitemizde bulabileceğiniz formanı yarat bölümü sizler için özel olarak hazırlanmıştır. Bu bölümden hayalinizdeki formayı tasarlayabilir ve şahsi formanızı kullanmaya başlayabilirsiniz. Öncelik ile yapmanız gerek şey sisteme girmektir. Daha sonrasında ise sağ tarafta çıkacak olan farklı detay seçeneklerini ekranda görebilir ve dilediğiniz detaya karar verebilirsiniz. Bu aşamada dilediğiniz her türlü baskıyı formalara uygulayabilir ve değişik modelleri de deneyebilirsiniz. En sonunda ise karar kıldığınız modeli seçerek tasarımı tamamlayabilirsiniz. Bu aşama aslında son derece kolaydır. Aynı zamanda formaları ekranda canlı bir şekilde görebiliyor olmanız da formanızın bittiğinde nasıl görüneceği ile alakalı kesin bir fikre sebep olmanızı sağlayacaktır.

FORMANI YARAT HİZMET FİYATI

Formanı yarat özelliğinde fiyatlar son derece sabittir. Formanızı yaparken ekranda fiyatı göreceksiniz. hiç bir detayın farklı ücretleri bulunmamaktadır. Sadee forma sayısı değiştikçe ekrandaki fiyatlar değişecektir. Bu şekilde formanızı tasarlarken aynı zamanda fiyat kontrolünü de yapabiliyor olacaksınız. Formanıza her detayı ekleyebilir veya çıkartabilirsiniz. Bu şekilde son derece kolay ve hızlı bir şekle bütçenize uygun bir forma tasarlayabileceksiniz. Formaların en önemli özelliklerinden biri uygun fiyatlı olmalarıdır. Şahsi formaların hem görüntüleri hem de kaliteleri çok daha iyi olmaktadır. Bu sebep ile uygun fiyata bu tip formalar oldukça fazla tercih edilmektedirler. Sadece futbol alanında değil birçok farklı spor dalı için tuttuğunuz takımın formasını sistemimiz üzerinden uygun fiyata tasarlamanız mümkündür.

FORMANI YARAT SİSTEMİNİN AVANTAJLARI

Formanı yarat sistemi ile kendi zevkinize özel bir forma tasarlayabilirsiniz. Bu şekilde kimsede olmayan özel üretim bir formaya sahip olursunuz. Bu formalar ile gerek maçlarda gerek ise sosyal ortamlarda çok daha fazla dikkat çekebilir ve daha özel görünebilirsiniz. Bu tip formalar toplum tarafından oldukça fazla ilgi çekmektedirler. Bunun yanı sıra üzerinizde kendi tasarımınız olan bir ürünü taşımanın gururu çok daha başkadır. Aynı zamanda bu tip formalar özel gün hediyeleri olarak da oldukça fazla tercih edilmektedirler. Spor tutkunu bir yakınınız için özel tasarım bir forma hazırlayabilir ve bunu da çok uygun fiyata yapabilirsiniz. Özel tasarım formalar hediye olarak oldukça fazla tercih edilmektedirler. Bunun sebebi ise hem uygun fiyatlı hem de özel olmalarıdır.

FORMALARIN KALİTESİ

Sitemiz üzerinden sipariş vereceğiniz tüm formalar özel kumaşlardan üretilmektedirler. Spor yaparken veya takımınızı desteklerken oldukça rahat edebileceğiniz bu formalar hem siz terletmeyecek hem de oldukça rahat etmenizi sağlayacaktır. Firmamız aynı zamanda formaların görsel önemlerini unutmayarak sizlere oldukça kaliteli ve hoş görünen bir kumaş türü sunmaktadır. Bu formları giydiğinizde kalitesini sizde fark edecek ve hemen bir tane daha yapmak için bilgisayar başına geçeceksiniz.

www.formatasarla.com.tr

http://forum.donanimhaber.com/m_113883821/tm.htm

Sport Pro
Sport Pro
Özel amaçlar için forma tasarım, dikim ve satışı yapan firmanın sitesinde, ürünleri ve verilen hizmetler hakkında bilgiler bulunuyor. http://www.formayaptirma.net/