Halı Saha Forması Yaptırma
Ağustos 30, 2016
Forma Yapma Programı
Eylül 3, 2016
Halı Saha Forması Yaptırma
Ağustos 30, 2016
Forma Yapma Programı
Eylül 3, 2016

Kendin Tasarla Şahane Görünümü Yakala.

Kendin tasarla ve mükemmel görünmek nasıl olur herkese göster. Spor faaliyetlerinin gereklerinden biri olan formalar, son derece önem gerektiren, özenle hazırlanılması icap eden, sizlere farklı bakış açıları kazandıran spor malzemeleri olarak dikkat çekmektedir. Futbol formları, voleybol formaları, basketbol formaları takımınıza özel olarak forma siparişi vermek içinizi kıpır kıpır edebilir ve yeni formalar ile çok daha güzel görünümler kazanabilirsiniz.

Ancak bu durum çoğu zaman tersi bir şekilde gerçekleşebilir ve istekleriniz tatmin edilemez. Formalarınızı tasarlayan firmaların bu konuda eksik kalması, isteklerinizi yeterince uygun olarak yerine getirememesi hevesinizi kaçırabilir. Bu sorunlara çare olmak ve sizlerin yüzünüzü güldürmek isteyen bizim firmamız, ayrıcalıklarla dolu bir kuruluş olarak sizlerin hizmetinizdedir.

Kendin Tasarla Sisteminin İncelikleri.

Biz; tüm spor branşlarına forma üretimi yapan, bu formaların tasarımlarını sizlerin iradesine bırakan, forma fiyatları konusunda en uygun seçenekleri elinde bulunduran, aldığımız siparişleri ışık hızında teslim eden bir firmayız. Forma tasarımı, sizlere verilmiş, en geniş çaplı içeriğe sahip olan, tüm spor branşlarını kapsayan, forma dizaynını sizin yaptığınız bir uygulamadır. Peki bu uygulama nasıl çalışır?

Öncelikle hangi spor dalına ait forma siparişi vereceğinizi belirlemeniz gerekmektedir. Daha sonra bünyemiz altında bulunan forma yap düğmelerini kullanarak forma tasarımı ekranına gitmeniz gerekmektedir. Bu bölümde ayarlama yapmak ise tamamen size kalmıştır. Peki forma tasarım ekranında hangi tür değişiklikleri yapabilirsiniz?

kendin tasarla, forma tasarla, basketbol formaları, forma yap

kendin tasarla, forma tasarla, basketbol formaları, forma yap

Basketbol Formaları Kendin Tasarla.

  1. Forma üstü tasarımı: Forma üstü tasarımı yani tişört tasarımı sizlerin isteği doğrultusunda seçilen desen ve modellere göre ayarlanmaktadır. Seçtiğiniz desenleri yüzlerce farklı renk kombinasyonlarıyla ayarlayabilir, dilediğiniz rengi verebilirsiniz.
  2.  Şort ve çorap tasarımı: Formaların şortlarını ve çoraplarını seçebilirsiniz. Burada şortlarda bulunan desen ve modelleri ayarlayabilir, istediğiniz rengi seçebilirsiniz.
  3. Kaleci forma tasarımı: Eğer futbol takımınız için tasarım yapacaksanız kalecileri de unutmamanız gerekmektedir. Futbol oyununda onların yerinin çok farklı olması ve öneminin son derece yüksek olması, ayrıcalıklı forma tasarımı gerektirmektedir. Burada bulunan hazır tasarımlardan birini seçebilir ve üretime geçebilirsiniz.
  4. Sponsor logo ve yazısı tasarımı: Takımınıza özel olarak hizmet veren bir sponsor bulunuyorsa, bu sponsorun logosunu veya yazısını forma tişörtünün ön tarafına ekleyebilirsiniz. Bunun için logonuzu bilgisayarınızdan sisteme aktarmanız gerekmektedir. Eğer yazı eklemek istiyorsanız sistem üzerinden rahatlıkla yapabilirsiniz.
  5. Formaya yazı ve numara ekleme: Formanızın arkasına isim ve numara ekletebilir, burada her türlü detaylı formalara işletebilirsiniz. Son derece keyif veren tasarımları bu aşama ile sonlandırabilir ve siparişinizi tarafımıza iletebilirsiniz.

Forma Tasarla Nasıl Çalışıyor?

Forma tasarımı bu şekilde yapılmaktadır. Peki hangi tür sporlara forma tasarımı yapabilme imkanını bulunuyor, biliyor musunuz? Basketbol forma tasarla, voleybol forma tasarımı yap, futbol formasını tasarla, bisiklet formaları ayarla ve daha birçok seçeneği kullan. Yeni nesil forma için tüm bu seçeneklerden faydalanabilir ve oldukça profesyonel görünümler kazanabilirsiniz. Peki ürünlerimizin sahip olduğu kalite standartlarını merak ediyor musunuz?

Ürünlerimiz son derece esnek bir yapıdadır. İkili mücadele esnasında son derece esneyerek sizlerin daha rahat hareket etmenize olanak sağlayacak özellikleri bulunur. Forma kumaşlarımız yüksek kalitede anti – bakteriyel özelliğe sahiptir. Terleme ile oluşabilecek mikroplara karşı son derece etkilidir.

  • Formalarımız için kullandığımız kumaşlar Thermo-Dry teknolojisi ile üretilmektedir. Bu sayede son derece esnek bir yapıdadırlar ve terlemeyi önlemektedirler. Aynı zamanda vücudunuza nefes aldırma özellikleri bulunur.
  • Ürettiğimiz formaların sağlık açısından son derece önemli özelliklere sahip olması, onların seçilebilirliğini artırmaktadır. Peki bu özellikteki formaların fiyatlarını mı merak ediyorsunuz? O zaman sizleri daha da merakta bırakmayalım.
  • Voleybol formaları: Voleybol formaları son derece esnek bir yapıda olup, daha iyi sıçramanıza, daha rahat hareket etmenize göre ayarlanmaktadır. Bu sayede en yükseğe sıçrarken çok daha kolay hareket edebilmekte. Voleybol forma fiyatları ise kaliteye oranla ters bir şekilde seyretmektedir ve kalite her ne kadar yüksek olursa olsun fiyatlar o kadar aşağı seviyelerdedir. Buradaki amaç; siz değerli müşterilerimizin yüzünü güldürmek, memnuniyetini artırmaktır.
kendin tasarla, bisiklet formaları, tezkere formaları, forma yapma

kendin tasarla, bisiklet formaları, tezkere formaları, forma yapma

Bisiklet Formaları Siparişlerini Kabul Ediyoruz.
  • Futbol formaları: Futbol formaları fiyatları son derece esnek bir yapıdadır. Özellikle bu alana olan ilginin fazla olması, firmamız tarafından yapılan indirimlerin ve belli seviyelerde kazanılan hediyelerin oranını artırmaktadır. Kampanyaların sıklıkla oluşturulması ve istikrarlı bir şekilde devam etmesi forma fiyatlarında büyük bir ucuzluk yakalanmasına vesile olmaktadır.
  • Basketbol formaları: Basketbol formaları çok özel bir yapıya sahiptir. Hem daha hızlı koşmanıza, hem daha yükseğe sıçramanıza engel olmayacak yapıda imal edilmektedirler. Kalitenin bu derece yüksek olması basketbol forma fiyatları konusunda sizleri korkutmasın. Fiyatlar son derece uygun ve avantajlı bir yapıya sahiptir.
Forma Yaptırma Markası Sayesinde Forma Tasarımı.

Milli takım formaları: Milli takım formaları, takım ayırt edilmeksizin oluşturulan, her branşa hitap eden, özel olarak üretilen formalardır. Bu doğrultuda istenilen branşa göre ayarlanan milli forma fiyatları da son derece düşüktür. Bu konuda ürünlerimiz güvence altındadır. Yabancı takım formaları: İnsanların isteklerine en iyi şekilde karşılık verme isteğimiz yabancı takım formaları ile gün yüzüne çıkmaktadır. İlginin yabancı takımlara da olması ve isteklerin bizlere bu doğrultuda ulaşması, bizleri yabancı takım forma fiyatları konusunda da esnemeye itmiştir. Bu doğrultuda en uygun fiyatlara sahip olan firma olduğumuzu belirtmek çok doğru olacaktır.

Formaya mı ihtiyacınız var? Öyleyse ne duruyorsunuz? Kendi formalarınızı tasarlamak istemez misiniz? Eğer isteğiniz bu yöndeyse bizimle iletişime geçin ve siparişinizi verin. Sitemizde bulunan formanı tasarla bölümünü çok sevecek ve en uygun formaları hayal gücünüzü kullanarak oluşturacaksınız. Bundan hiç şüphe duymuyoruz. Sizler de en ucuz forma fiyatları ile en kaliteli formalara sahip olun ve sahada rakiplerinizden bir adım öne geçin.

www.formatasarla.com.tr

www.formatasarla.web.tr

Sport Pro
Sport Pro
Özel amaçlar için forma tasarım, dikim ve satışı yapan firmanın sitesinde, ürünleri ve verilen hizmetler hakkında bilgiler bulunuyor. http://www.formayaptirma.net/