NBA Formaları
Eylül 16, 2016
Türkiye Yeni Forma
Eylül 21, 2016
NBA Formaları
Eylül 16, 2016
Türkiye Yeni Forma
Eylül 21, 2016

Spor Mağazaları Anlayışını Kökünden Değiştiriyoruz.

Amatör spor kulübünüz var ve size forma ihtiyacı mı doğdu? Bu ihtiyacınızı gidermek, sizlere en kaliteli forma üretimi yapmak bizim boynumuzun borcu oluyor ve bu konuda elimizden geleni yapıyoruz. Sizlere spor malzemeleri konusunda sıkı bir destek verdiğimizi, piyasanın en kaliteli spor mağazaları arasında olduğumuzu ve çok özel sistemleri bünyemizde barındırdığımızı bildirmek isteriz. Futbol formaları yaptırmak hiç bu kadar zevkli ve kolay olmamıştı. Normal şartlar altında forma arayışınızı şu şekilde yaparsınız: Spor Mağazaları arasından birini seçerek mekana gider ve formalar arasından aramaya koyulursunuz. Spor mağazaları arasından kıyas yapma faslından bahsetmiyorum bile. Söz konusu forma arama olunca fiziksel spor mağazaları arasından dilediğiniz ürünü bulmak çok zordur. Biz bu anlayışı kökünden değiştirmek istiyoruz. Spor mağazaları konseptini sanal ortama taşıyarak, evinizden hiç çıkmadan ürünler arasından dilediğinizi seçebilirsiniz.

Geleneksel Spor Mağazaları Konsepti Değişmek Üzere.

Firmamızın yeni bir sistem üzerinde geliştirdiği uygulama sizlere devrim niteliğinde forma yaratma hizmeti sağlamaktadır. Öyle ki; sipariş vereceğiniz formalara üstün körü bakmıyor, basma kalıp tasarımlar ile aynı modellere sıkışıp kalmıyor ve en kaliteli şekilde kendi formalarınızı tasarlayabiliyorsunuz. Peki bunun nasıl olacağını mı merak ediyorsunuz? O zaman anlatalım: Öncelikle spor mağazaları sitemize geliyor ve elinize kağıt – kalem alıyorsunuz. Kendi formalarınızı çizmeye başlıyorsunuz ve moda bilginizi konuşturuyorsunuz. Çizdiğiniz formaları biz üretiyoruz desek kulağa çok saçma gelirdi değil mi? Öyleyse sıkı durun. En kaliteli formaları nasıl tasarlayabileceğinizi anlatıyoruz. Fiziksel spor mağazası gibi bir yere de ihtiyacınız yok. İnternet bağlantısı bulunan her yerde forma tasarımı yapabilir. Branşlara göre özel forma siparişi verebilirsiniz. Futbol formaları ya da basketbol formaları fark etmeksizin, her türlü ihtiyacınıza aynı sistem üzerinden cevap verebiliyoruz.

Spor Mağazaları, basketbol formaları, dijital forma

Spor Mağazaları, basketbol formaları, dijital forma

Geleneksel Basketbol Formaları Toz Bezi Oluyor.

Firmamızın resmi sitesi üzerinde bulunan forma tasarla bölümü sizlere hizmet veren, bünyesinde her branşı barındıran, formaların en ince detayına kadar ayarlama imkanı veren bir sistem bizim tarafımızdan sizlere sunuluyor. Burada 7 adımda formalarınızı tasarlayabiliyor, istediğiniz modeli seçebiliyor, istediğiniz renkleri verebiliyor, sponsor logonuzu ve yazınızı ücretsiz bastırabiliyorsunuz. Yine ücretsiz olarak istediğiniz baskıları yaptırabiliyor ve formalara isim ile numara yazdırabiliyorsunuz. Bu imkanlar sizlere özel hazırladığımız sistemimiz tarafından sunuluyor. Ayrıca; futbol takım sporuyla uğraşan kişileri ve kulüpleri de unutmadık. Onlar için özel olarak kaleci formaları seçme imkanı da veriyoruz. Bu sayede kesin ve kesin olarak memnun kalmanızı sağlıyoruz. Fiziksel forma mağazaları içinde yapabildiğiniz her işlemi, sanal mağazamız üzerinde de yapabilirsiniz.

Sanal Spor Mağazaları Ne Vaat Ediyor?

Firmamız ile günden güne güçleniyor, geliştirdiğimiz sistemler ile birazcık daha ön plana çıkıyoruz. Forma imalatı konusuna çok fazla önem veriyor ve sizlerden gelen tasarımları üretiyoruz. Bu konuda isteklerinizle birebir uyan formaları yaratıyor ve adreslerinize kadar gönderiyoruz. Kapıda aldığınız formalarınız İnternet üzerinde tasarladığınız ile aynı görüntüde oluyor ve hiç bir detay atlanmamış olarak sizlere teslim ediliyor. Günden güne gelişen firmamız ile her yılın forma modasını takip ediyor, sistemimize yeni modeller ekliyor ve eskiyen modelleri kaldırıyoruz. Buradaki amacımız sizlerin sıkıcı ve her yıl aynı model ile formalara sahip olmanızı istemiyoruz. Peki sanal spor mağazaları açma fikri nereden doğdu ve bu fikir sizlere ne kazandıracak? Öncelikle belirmeliyiz ki, sanal mağaza açmak, fiziksel mağaza açmaktan çok daha az masraflı olduğu için daha kaliteli ürünleri çok daha ucuza satmak mümkün olabiliyor.

Sanal Spor Mağazaları Ürünleri Nelerdir?

Sende bizlere forma yaptır ve bu hizmetlerden en iyi şekilde yararlan. Bizim firmamız ile yapılan forma ayrıcalıkları bunlarla da sınırlı kalmıyor. Aynı zamanda tüm formaların kumaşlar birinci kalite olup, her branşa göre farklı kumaş türü kullanılmaktadır. Bu da sporların farklı özelliklerini yansıtan en önemli etmendir. Her forma  yeni nesil forma olarak adlandırdığımız DRY-Cool teknolojisi ile üretilmektedir. Bu sayede çok daha rahat mücadeleler gerçekleştirebilirsiniz. Spor alışverişim bu kadar güvenli ve kaliteli ortamlarda gerçekleşsin diyorsanız bizimle iletişime geçebilir veya sistemimiz üzerinden kendi formalarınızı tasarlayıp sipariş verebilirsiniz. Spor mağazaları içinde bulabileceğiniz ürünler arasında, basketbol formaları, bisiklet formaları, tezkere formaları gibi birbirinden çok farklı dallara ayrılan ürünler bulunuyor. Bu ürün kataloğu, müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarına göre sürekli olarak yenilenmekte ve genişlemektedir.

Spor Mağazaları Turu Atmak İster Misiniz?

Spor mağazaları içinde 360 derece sanal tur yapmak isterseniz, İnternet sitemiz üzerinde bulunan linklere tıklayarak tura başlayabilirsiniz.

  • Bu sanal tur içerisinde, dilerseniz üretim parkurumuzu, makinelerimizi yakından tanıyabilir; baskı ve dikiş atölyemizde gezebilir veya ütü aşamalarını görebilirsiniz.
  • Firmamızda her yönüyle şeffaflık hakim sürmektedir. Bunun yanında, üretim merkezimizi ziyaret ederek, üretim departmanlarını gezebilir, forma imalatı hakkında çok detaylı bilgilere sahip olabilirsiniz.
  • Dilerseniz uygun beden ölçüleriyle üretilmiş bir forma deneyebilir. Kumaş kalitesini üzerinde hissedebilir, forma imalatından sonra üzerinizde nasıl duracağının provasını yapabilirsiniz.
  • Firmamızı ziyaret etmeden önce bize telefon etmeniz yeterli. Ziyaretiniz bize mutluluk verecektir.

https://www.360tr.com/

Sport Pro
Sport Pro
Özel amaçlar için forma tasarım, dikim ve satışı yapan firmanın sitesinde, ürünleri ve verilen hizmetler hakkında bilgiler bulunuyor. http://www.formayaptirma.net/