Manchester United Forması
Ekim 20, 2015
Basketbol Forması
Ekim 30, 2015
Manchester United Forması
Ekim 20, 2015
Basketbol Forması
Ekim 30, 2015

Forma Tasarım Sistemiyle Kendi Formanı Tasarla

Forma tasarım & forma sipariş sistemimiz yayına girdi! Özellikle Türkiye’de gönül verdiği takımın formasını günlük kıyafet gibi sırtında taşıyan çok fazla spor sever var. Artık forma giymek sadece halı sahaların sınırları içerisinde değil; günlük hayatın bir parçası haline geldi. Bir de hayranı olduğu renkleri değişik varyasyonlarla, tasarımlarda bulunabilmesi gerçekten insanın kendini çok özel hissetirebileceği bir farklılık. Sport Pro; yeni web sitesinde çok sayıda forma modellerinin yanında insanların gönül verdiği renkleri de bünyesinde bulundurduğu modellerle kombinlemeye olanak sağlıyor.  Bu sayede yeni modellere yeni ve canlı renkleri birleştirip yepyeni, kimsede olmayan herkesten farklı modeller yaratmak mümkün oluyor.

forma tasarım, forma yaptır, takım formaları yaptırma, forma futbol, kendi formanı yarat,

forma tasarım, forma yaptır, takım formaları yaptırma, forma futbol, kendi formanı yarat,

Forma Tasarlama Sistemi Nasıl?

“Forma Tasarım” sürecini kolaylaştırmak için elimizden geleni yaptık. Türkiye’nin en iyi ve en yeni forma tasarlama arayüzü bizimle hizmetinize giriyor! İlk olarak web sitemizin üstündeki butonlardan “forma tasarla” sayfasına tıklamak ve orada bulunan renk, varyant, model ve tarzlara göz atıyoruz. 13 farklı forma modeli içerisinde size en uygun olanı seçerek sonraki adıma geçiyoruz. Ardından çoklu renk kombinasyonlarının butonlara basarak, bir önce ki adımda belirlediğimiz forma modelini renklendiriyoruz. Bir sonra ki aşamada ise seçtiğimiz formanın arka bölümüne ya da ön yüzüne basılacak isim, numara ve beden bilgisini sisteme giriyoruz.. Sonra ki adımda ise seçtiğimiz forma ve şortun renk kombinasyonuna göre renkleri belirliyoruz. Renkler sınırsız! isterseniz farklı farklı renkleri eşleştirerek tarzınızı ortaya koyabilirsiniz!

Forma Modelleri

Web sitemizde klasik – çubuklu  modellerin yanında extrem modellerde bulunmaktadır .Bunun yanı sıra sipariş esnasında belirtildiği taktirde, formaların üzerine her türlü amblem ya da logo basılabilmektedir. Formaların üzerine işlenecek bütün detayların font ve boyutları, insiyatif doğrultusunda değiştirilebilmektedir. Sizler isteyin, formanızı dilediğiniz gibi üretin. Gerisi sizin hayal gücünüzün genişliğine kalmış.

Formaların Kumaş Kalitesi Nasıldır?

Halı sahalarda giyilecek forma, şort, çorapların kumaşlardan imal edildiğini düşündüğümüzde; aklımızda kumaş kalitesiyle ilgili sorular gelebilir. Sport Pro; bütün üretim süreçlerinde insan sağlığını ön planda tutuyor! Formalarımızda kullanılan bütün kumaş ve sarf malzemeleri dermotolojik olarak test edilmiş, insan sağlığına uygunluğu sertifikalandırılmış markalardan oluşmaktadır.

Sport Pro
Sport Pro
Özel amaçlar için forma tasarım, dikim ve satışı yapan firmanın sitesinde, ürünleri ve verilen hizmetler hakkında bilgiler bulunuyor. http://www.formayaptirma.net/