Manchester United Forması
Dijital Forma
Ekim 17, 2015
forma tasarım
Ekim 20, 2015
Dijital Forma
Ekim 17, 2015
forma tasarım
Ekim 20, 2015

Manchester United Forması Yaptırma

2015/16 sezonunda, maçlarınızda Manchester United’ın yeni kit’ini giymek istiyorsanız doğru aadrestesiniz! Sport Pro; bu sezon Türkiye’de Kırmızı Şeytanlar’ın formalarını üretmek için kolları sıvadı. Dünyada milyonlarca taraftarı olan M.United’in fan sayısı Türkiye’de de giderek artıyor. Bu nedenler Sport Pro; kreasyonlarına bir yenisini daha ekleyerek Manchester United’ın away ve home kit’lerini üretmeye başladı!
Sport Pro; Türkiye’de Manchester United Forması tasarımı yapmasının yanında; Ajax; Arsenal, Barcalona, Atletico Madrid gibi spor klüplerin formalarını yıllardır Türkiye sporseverleriyle buluşturmanın haklı gururunu yaşıyor. Yeni sezondan itibaren kulübün formaları Sport Pro etkiletiyle mağazamızın raflarında yerini alacak. Üstelik dilerseniz formaların arkalarına kendi isimlerinizi yazma gibi olanları da sizlere sunacağız.

manchester united forması, manchester united forması yaptırma, forma siparişi

manchester united forması, manchester united forması yaptırma, forma siparişi

Dilediğin gibi Manchester United Forması

Manchester United Formasını dilediğin gibi tasarlayabilir & sipariş verebilirsin. Bunun için tek yapman gereken; “Formanı Tasarla” bölümündeki  Manchester United Forması’nı seçmek. Sonra ki adımda üzerine takımının armasını ya da ön tarafta karın bölgesine sponspor yazısını da ekleyebilirsiniz. Manchester United Forması’larından oluşan bir takım istemez misin? Bunun için bütün takım arkadaşlarının isim, numara ve beden bilgilerini sisteme girdikten sonra sipariş ver butonuna tıklaman yeter. Kırmızı Şeytanlar’ın formaları en kısa zamanda kapına gelecek!

Manchester United Ruhu Seninle!

Manchester United, sadece bir kulüp değil, çoğu spor sever için hırs, mücadele ve takım ruhunun sembol bir takımdır! Manchester United bugün, sadece belli bir fan kitlesine hitap etmekten ziyade, bütün kesimlerden insanları klüp çatısı altında birleştiriyor. İngiliz köylüsünden, Türkiye şehirlisine değin bir çok futbol sever bu klübün maçlarıyla yatıp kalkıyor!  Sport Pro; Manchester United ruhunu halı sahala maçlarınıza taşımakta kararlık.

Formanı Tasarla & Sipariş Ver & Kapına Gelsin

Sport Pro ile kendi Kırmızı Şeytanlar formanı tasarlayabilir, üstüne logo, sponspor yazısı, isim, numara, beden gibi spesifik bilgileri ekleyebilir ve kendi formanı oluşturabilirsin. Fabrikamızda üretilen bütün formalar; mikro-Interlok kumaştan imal edilmekte olup; insan sağlığı için çok uygunluğu dermotolojik testlerce onaylanmıştır. Mikro-Interlok kumaşın özelliği olan, teri dışarı atma, yıkama-kurutma esnasında renkleri koruma, ikili mücadele esnasında çekiştirme gibi durumlarda yırtılmama – esneme gibi özelliktedir. Formalarımız ömür boyu kullanılabilecek kadar kalitelidir.

http://www.formatasarla.web.tr/

Sport Pro
Sport Pro
Özel amaçlar için forma tasarım, dikim ve satışı yapan firmanın sitesinde, ürünleri ve verilen hizmetler hakkında bilgiler bulunuyor. http://www.formayaptirma.net/