Forma Yap
Ekim 11, 2015
Forma Yapma
Ekim 12, 2015
Forma Yap
Ekim 11, 2015
Forma Yapma
Ekim 12, 2015
Hepsini Göster
Forma Tasarımı

Forma Tasarımı İçin Sport Pro’yu Tercih Edin

Son zamanlarda amatör futbol turnuvaları Türkiye’de ivme kazanan trendlerden biri haline geldi. Özellikle kurumsal şirketler, bünyesinde bulunan departmanlar arasında turnuvalar düzenliyor. Diğer taraftan Türkiye çapında düzelenen özel turnuvalar futbol severleri turnuva çatısı altında birleştiriyor. Bu turnuvalarda derecede yapan futbol takımlarına verilen hediyeler, turnuvalara katılım oranını ciddi şekilde etkiliyor. Forma Tasarımı, bu tür turnuvalar söz konusu olduğunda oldukça önem kazanıyor. Zira hiç bir futbol takımı, her yerde bulunan renk ve modellerden oluşan formaları giymek istemez. Forma Tasarımı mutlaka takımları birbirinden ayırt edebilecek kadar farklı olmalıdır.

Sport Pro, Forma Sektöründe Bir Devrim Yarattı!

Sport Pro; futbol tutkunlarına özel geliştirdiği Forma Tasarımı modülüyle, spor severlerin kendi formalarını tasarlayabilmeleri için yeni bir platform geliştirdi. Mikro-Interlok kumaşların üzerine basılan dijital formalar; yıkama-kurutma, güneşin olumsuz etkileri ve ikili mücalede çekme gibi olumsuz etkilere çok dayanıklıdır. Bu kumaşların üzerine yapılan formalar, çok dayanıklı olup; ömür boyu giyilebilecek kadar kalitelidir.

Futbol tutkunları, gönül verdikleri renklerin formalarını kendilerini tasarlamak isterler. Bu üretim biçimi, özel üretime janrına girdiğinden epeyce maaliyetli olacağı düşünülmektedir. Ayrıca merdiven altı diye tabir edilen fabrikalarda yapılan üretimler kalite konusunda problemler yaşanabilmektedir. Sport Pro; kurumsal kimliğiyle hem estetik, hem garantili hem de kalite konusunda sorunsuz ürünler yapmaktadır. Forma Tasarımı yaptırmak istiyorsanız kesinlikle doğru yerdesiniz.

forma fiyatları, ucuz forma, forma tasarlama, forma yaptırma, forma modelleri, forma siparişi

forma fiyatları, ucuz forma, forma tasarlama, forma yaptırma, forma modelleri, forma siparişi

Neden Özel Tasarım Forma Tercih Edilmelidir?

Takım tutmanın adetten olduğu; futbol oynamanın da bir tutku olduğu ülkemizde neredeyse herkes bir renge gönül vermiş durumdadır. Bundan dolayı gönül verdiği takımın renklerini üstüne giymek isteyenlerin sayısı milyonlarcadır. Fakat, hem özel forma yaptırma maliyetinin çok yüksel olması; hem de forma mağazalarında bu tür modellerin çok az bulunması sebebiyle, hemen herkesin üzerinde aynı formalar bulunduğundan, bu işler olduğundan da zor olmaktadır. Herkes tuttuğu takımın armasını ve hatta Türk takımın logosunu formanın üstüne baskı yaptırmak çok keyifli olmaktadır. Ayrıca anadoluda yüzlerce amatör futbol takımı kendi renklerini, kendi tasarladıkları formaların üstüne bastıracak platform bulunmamaktadır.

forma fiyarları, forma yaptırma, forma tasarımı, forma tasarlama, forma tasarla

forma fiyarları, forma yaptırma, forma tasarımı, forma tasarlama, forma tasarla

Forma Tasarımı Süreci Nasıl Gelişmektedir?

Sport Pro; Yeni geliştirdiği Forma Tasarımı modülüyle, spor severlerin hizmetine yeni bir online forma platform kazandırdı. Formaların renklerinden desenlerine, isimlerinden numaralarına, üzerine uygulanacak baskılara kadar her detayı bu modül üzerinden kendiniz yapabiliyorsunuz. Bunun için yapılması gerekenler oldukça basit. Web sitesinde bulunan butonlardan “FORMANI TASARLA” safasına girerek, 1. Adımda Forma Modelini belirledikten sonra 2. Adımda seçtiğiniz formanın renklerini seçebiliyorsunuz. 3. ve 4 adımlarda şort ve çorap seçimlerini de yaptıktan sonra, diğer adımlarda formanın üstüne uygulanacak baskı ve armaları belirliyor ve daha sonra oyuncu isim, numara ve bedenlerini seçiyor ve sipariş ver butonuna tıklarak seçtiğiniz formaya ait bütün detayları bizlere ulaştırıyorsunuz. Forma Tasarımı yaptırmak artık bu kadar kolay!

Diğer Sport  Formaları

Türkiye’de her ne kadar futbol, ana akım spor dalı olarak kabul edilse de, diğer sporlar da artık ilgisini arttırmaya başladı. Örneğin, bilardo, Semih Saygıner’in yakaladığı başarıdan sonra, Türkiye’de hatrı sayılır bir kitle tarafından takip edilen bir spor haline geldi. Yerli ve yabancı organizasyonlarda ülkemizi temsil eden çokça sporcumuz bulunuyor. Sizler de bilardo oynuyor ve forma yaptırmak istiyorsanız, bizler sizler için bu üretimi ve tasarımı yapabiliriz.

https://www.formayaptirma.net/forma-tasarla/
http://www.formatasarla.web.tr/forma-tasarla/
Bilardo Hakkında Bilgi

 

Sport Pro
Sport Pro
Özel amaçlar için forma tasarım, dikim ve satışı yapan firmanın sitesinde, ürünleri ve verilen hizmetler hakkında bilgiler bulunuyor. http://www.formayaptirma.net/