Halı Saha Forma
Ekim 11, 2015
Forma Tasarımı
Ekim 11, 2015
Halı Saha Forma
Ekim 11, 2015
Forma Tasarımı
Ekim 11, 2015

Forma Yap Uygulamasıyla Formanı Seç, Renklerini Belirle

Forma giymenin bir tarz olduğu günümüzde; bayan, erkek her yaştan birey kendi stilini yansıtacak özel tasarım forma sahibi olmak istemektedir. Ancak tasarım formaların ücretleri cep yaktığından herkese hitap etmemektedir. İşte bu problemi ortadan kaldırabilmek için açılan sitemiz her bütçeye uygun forma sunmaktadır. Formanın desenini, modelini, rengini seçen bireylerin bir tıkla sipariş vermeleri mümkündür. Artık kendi formanızı kendi isteğinize göre tasarlamak ve özel tasarım formalara sahip olmak çok kolay. Kendi formanı kendin yapabilmek için sitemizde forma yap butonuna tıklayıp, istediğin renk, desen, modeli seçip sipariş vermen yeterlidir. Hızlı kargo hizmetiyle en kısa zamanda kendi yaptığın forman kapında olacaktır.

forma yap, halı saha formaları, halı saha forması yaptırma, ucuz forma

forma yap, halı saha formaları, halı saha forması yaptırma, ucuz forma

Forma Modelleri

Sitemizde klasik takım forma modellerinin yanı sıra, sıra dışı modellerde mevcuttur. Ayrıca forma siparişi veren kişinin özellikle belirttiği amblem, desen ve motifler de formaya işlenebilmektedir. Ayrıca formaya yazılacak isim ve numaralar istenen yazı stilinde ve büyüklükte seçilebilir ve formaya herkes kendi imzasını atabilir. Bu sayede formanızla kendi tarzınızı yansıtmanız mümkün olacaktır. Üstelik bu hizmeti piyasa fiyatının çok altında bir ücret ödeyerek, mağaza mağaza dolaşmadan alabilirsiniz. Forma modellerimiz, Türkiye standartlarının üzerinde bir esteti anlayışa sahiptir. Forma tasarımcılarımız, o yıl dünya çapında hangi takımların formaları daha çok beğenilmişse, bu kartela içerisinden seçilmiş forma modelleri üzerinden değişiklikler yaparak forma modellerimizi oluşturdular. Bu bağlamda, genel olarak kabul görmüş çizgilerden tasarlanmış ve yaratılmış bir kataloğa sahibiz.

forma tasarlama, forma fiyatları, forma modelleri, forma siparişi, forma yap

forma tasarlama, forma fiyatları, forma modelleri, forma siparişi, forma yap

Tasarım Forma Kombinleri

Formaları tek parça olarak tasarlayabileceğiniz gibi şort ve çorapla da kombinleyebilirsiniz. Tıpkı formalarda olduğu gibi şort ve çoraplarda da çok sayıda renk, desen ve model seçeneği mevcuttur. Çorap ve şortlar formayla birebir aynı ya da tamamen farklı modelde olabilir. Forma yap kumaşlarımız, mikro-interlok olup; bu kumaşlar, dijital formalara en yatkın kumaş olma özelliği taşımaktadır. Mikro-interlok kumaşlı dijital formaların en büyük özelliği, yıkanma, güneş etkenleri gibi deformasyon oluşturabilecek dış etkilere karşı oldukça dayanıklıdır. Herhangi bir şekilde renklerde solma vs gibi durumlar yaşanmamakta ve maç esnarında 2’li mücadelelerde yaşanan çekme gibi durumlarda, likra özelliği sayesinde esneme kabiliyetine sahiptir. Forma Tasarlama modülüyle dilediğiniz forma siparişini verebilirsiniz.

Diğer Spor Dalları Formaları

Sport Pro; futbol, basketbol, voleybol formalarının yanında, diğer spor dalları için de forma üretiyor. Türkiye’de her ne kadarda, futbol ve basketbol ana akım spor dalları gibi görünse de, aslında diğer kategorilerde büyük bir sıçrayıç içerisinde olmakta. Örneğin, elektronik spor ülkemizde son yıllarda ciddi anlamda revaçta olan bir kategoridir. Elektronik spor takımları, oynanan oyunun tarzına göre 4 ya da daha fazla oyuncudan oluşmaktadır. Sport Pro; elektronik sporun Türkiye’de geldiği noktanın, zamanla daha da artacağını umut ediyor ve bu kategoride mücadele eden oyuncular için çeşitli formalar üretme konusunda sınırları zorluyor. Örneğin, herhangi bir elektronik ligde ya da yurtdışında bir organizasyona katılmak istiyor ve forma yap arayışı içindeyseniz, firmamız sizler için elektronik spor formaları üretebilir. Bize ihtiyacınız olan forma modelinin fotoğraf ya da çizimlerini göndermeniz yeterli. Dilerseniz, hazır forma modellerimiz üzerinde gerekli değişiklikleri yaparak da sipariş verebilirsiniz.

Forma Yap, Forma Tasarla, Hakkını Ver

Forma tasarla, forma siparişi, forma yap, forma üretimi, forma modelleri, forma yaptırma, forma fiyatları, halı saha formaları, halı saha forması, basketbol formaları, basketbol forması, basketbol forma, voleybol forması, voleybol formaları

Forma Yap – forma yaptırma & tasarla & sipariş verme modülümüze aşağıdaki linkleri kullanarak ulaşabilirsiniz;

https://www.formayaptirma.net/forma-tasarla/

http://www.formatasarla.web.tr/forma-tasarla/

Elektronik Sporlar Bilgi

Sport Pro
Sport Pro
Özel amaçlar için forma tasarım, dikim ve satışı yapan firmanın sitesinde, ürünleri ve verilen hizmetler hakkında bilgiler bulunuyor. http://www.formayaptirma.net/