Forma Tasarımları Nasıl Seçilir?
Dijital Forma Siparişi
Ocak 2, 2023
Forma Tasarla Sitesi
Ocak 2, 2023
Dijital Forma Siparişi
Ocak 2, 2023
Forma Tasarla Sitesi
Ocak 2, 2023
Hepsini Göster
Forma Tasarımları Nasıl Seçilir?

Forma Tasarımları Nasıl Seçilir? Forma tasarla uygulamasıyla tasarım seçmek hiç bu kadar kolay olmamıştı! Takımların forma tasarımları üzerinde değişiklikler yaparak istediğiniz renk ve modele sahip olan formaları, sitemiz üzerinden tasarlayarak sipariş edebilirsiniz. Forma tasarımları nasıl seçilir? Diye merak ediyorsan doğru yerdesin.

Bilindiği üzere formalarda logo ve sponsor detaylarına yer verilir. Takım oyuncularının isimleri ve numaraları ise arkasında yer almaktadır. Şort ve çoraplarla kombinlenen formalar, bir çok renk ve detaya sahip olabilir. Bu tasarımlar, her yıl yenilenir ve takımlarla bütünleşen kült modeller haline gelir.

Ancak tuttuğunuz takımın logosunu taşıyan klasik modeller yerine tamamen özgün tasarımları alma şansınız da var. Size özel tasarım yapan firmamızdan dijital seçimlerle forma siparişi verebilirsiniz. Forma Tasarla uygulamasıyla istediğin forma tasarımının üzerine, sponsor, takım logosu, oyuncu isim ve numaraları ekleyebilir ve sipariş verebilirsiniz.

Forma Tasarımları Nasıl Seçilir?

Dijital forma tasarımı, henüz ülkemizde yaygın olarak kullanılan bir baskı tekniği değildir. Gelişmiş makineler gerektirmesi ve maliyetlerinin pahalı olmasından dolayı birçok firma, forma baskısı yapmamaktadır. Kupa ve yastık baskısı yapan firmalar ise birebir isteklerinizi karşılayacak kadar opsiyona sahip değildir. “Forma yaptırma” adresimizde, tüm bu eksikleri göz önünde tutarak eşsiz bir tasarım modülü sunduk. Tasarım yaparken izlemeniz gereken adımlar şu şekildedir;

 • Web sitemizin ana sayfasından kategori seçeneklerini açabilirsiniz.
 • Hem cep telefonları hem de bilgisayar üzerinden giriş yapma şansınız vardır.
 • Yaka, desen, renk seçimlerinin tamamında detaylı direktiflere yer verilmiştir.
 • Yaptığınız seçimler ardından sanal mankenler üzerinden tasarımınızı görüntüleyebilirsiniz.
 • Seçimlerinizi değiştirmek istediğinizde, geriye dönmenize gerek yoktur.
 • Tüm detayların bulunduğu listeden ok işaretleri ile seçimlerinizi güncelleyebilirsiniz.
 • Tasarım yapmanız ardından kaydederek sipariş verebilirsiniz. Güvenli ödeme seçeneği sunduğumuz için verdiğiniz kart bilgileri veri tabanına kaydedilmez. Siparişler, ortalama 1 hafta içerisinde adresinize gönderilir.

Özel Tasarım Formalarda Logo Olur Mu?

Takım formalarının en önemli detayları şüphesiz logolarıdır. Takımlarla bütünleşen logolar, formaların ön kısmında kullanılır. Ebatları değişiklik gösterse de renk ve desenleri tamamen aynıdır. Özel tasarım forma modellerinde, isteğinize bağlı olarak logo detaylarına yer verilmektedir. Seçim yaparken logo başlığına tıkladığınızda hemen her takımın logosunu görebilirsiniz. Şimdi size kendi formanızı nasıl tasarlayacağınızı adım adım anlatacağız:

 • Birinci adımda, Forma Tasarla sayfasına giriş yapıyoruz.
 • İkinci adımda, yaka seçimi yaparak devam et butonuna basıyoruz.
 • Üçüncü adımda ise, model seçimi yaparak devam et butonuna basıyoruz.
 • Dördüncü adımda formanızın renk seçeneklerini ayarlıyorsun. Ana renk seçimi, desen rengi, şort rengi, şort deseni rengi gibi detayları ayarlıyoruz.
 • Yine aynı ekran içerisinde takım logosu, Türk bayrağı, sponsor yazısı gibi seçeneklerle formamızı kişiseleştiriyoruz.
Forma Tasarımları Nasıl Seçilir?, forma tasarla, forma yaptırma, forma modelleri, forma siparişi, formanı yap, forma tasarlama
Forma Tasarımları Nasıl Seçilir?, forma tasarla, forma yaptırma, forma modelleri, forma siparişi, formanı yap, forma tasarlama

Forma Tasarla Uygulamasında Tasarım Yapmak Çok Kolaylaştı

Forma tasarımını şahsınıza özel yaptırmak istediğinizde, logo kullanmama şansınız da vardır. Listenin üst kısmında yer alan “logo yok” butonuna tıklarsanız, herhangi bir görsele yer verilmeyecektir. Geri kalan detayların tamamı düzenleyerek siparişinizi verebilirsiniz. Çoktan seçmeli logolarımız arasında bulunan, Türk bayrağı, Osmanlı Tuğrası, Air Jordan gibi logoları seçerek formanızı özelleştirebilirsiniz

Forma Tasarla Uygulamasındaki Modellerle Sınırlı Kalmayın!

Forma modelleri, sadece web sitemiz üzerinden tasarlanabilmektedir. Satın almadan önce seçimlerinizi kontrol etmeyi unutmamalısınız. Tasarımcılarımız, seçmiş olduğunuz kategori bilgileri doğrultusunda modelleri üretecektir. Değişiklik yapmak istediğinizde, müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek bilgi verebilirsiniz. Satın alırken ise kredi kartı/banka kartı ile kısa sürede ödeme yapmanız mümkündür. Forma Tasarla uygulamasının dışındaki modellerden sipariş vermek istediğinizde Whatsapp müşteri temsilcisi hattımıza modelinizi göndererek onay alabilir ve sipariş oluşturabilirsiniz.

Forma Tasarlama Modülü Güvenilir Mi?

Forma Tasarımları Nasıl Seçilir? İnternette yer alan tasarım sihirbazları, son derece gelişmiş yazılım bilgisi gerektirmektedir. Sanal manken üzerinde görüntüleme seçeneğinde, doğru bir görsel sunulması için profesyonel web siteleri tercih edilmelidir. Müşterilerimizi hayal kırıklığına uğratmamak adına önceliğimiz yazılım ve modül kalitesi olmuştur. Forma tasarımları tam anlamıyla seçimini yaptığınız şekilde size teslim edilir. Instagram üzerinde, müşterilerimizden gelen yüzlerce memnuniyet fotoğrafınını inceleyebilir ya da İstanbul / Zeytinburnu’ndaki mağazamıza gelerek forma kalitelerini yerinde inceleyebilirsiniz.

Arjantin Formasıyla İlgili Okuma Önerisi

https://www.cnnturk.com/dunya/dunya-sampiyonu-arjantinin-ikonik-formasinin-tarihi

Sport Pro
Sport Pro
Özel amaçlar için forma tasarım, dikim ve satışı yapan firmanın sitesinde, ürünleri ve verilen hizmetler hakkında bilgiler bulunuyor. http://www.formayaptirma.net/