Forma
Forma Yapma
Ekim 12, 2015
Forma Yarat
Ekim 17, 2015
Forma Yapma
Ekim 12, 2015
Forma Yarat
Ekim 17, 2015

Yazı Haritası

Formalar Burada! Forma Modülü Yayında!

Firmamız; ekonomik ve kaliteli kumaş materyallerinden oluşturduğu ve ciddi forma tasarımcıları tarafından hazırlanan kataloğu ile sektöründe kimsenin yapmadığı bir yeniliği getiriyor! Sport Pro; amatör ve halı saha oyuncuları için özel olarak geliştirdiği modelleri ile Türkiye’de amatör spor bazında ciddi bir boşluğu doldurmaya kararlı. Formalar, şort ve çorap modellerini kaliteli materyallerden oluşturmasına rağmen fiyat konusunda ciddi anlamda ekonomik bir politika izliyor. Zaman zaman yaptığı kampanya ve fırsatlar ile satışa sunduğu formaları canlı alışveriş sitesinde spor takımlarının beğenisine sunuyor!

Formalar Rahatlıkta Rakip Tanımıyor.

Yeni sezonda  formalar üst,  alt ve konç olmak üzere Türkiye’nin en geniş ve ekonomik fiyatlı ürün yelpazesini; sporseverlere sunduğu alışveriş-veriş sitesi olan sitelerde mail order yöntemi, havale/eft ve mağazada elden ödeme olmak üzere birçok  avantaj bulunduruyor. Fiyatlar; yeni sezonda sizler için tasarladığı formalarımızın modelleri arasından beğendiklerinizi güvenle sipariş edebileceğiniz internet sitesiyle bir çok ödeme seçeneğini ekliyor.  Tasarlama &  Sipariş & Yaptırma modülüyle, Onlarca model ve onlarca renk varyasyonu arasında; sizlerin beğenisine uygun bir model bulamamak imkansız. Model renk alternatifleri arasından aradığınız özelliklere ve modeldeki ürünü rahatlıkla bulabileceğiniz arayüzü sayesinde; internet mağazamızdan satın aldığınız ürünleri tasarlayabilir ve sipariş verebilirsiniz. Sitemizde bulunan modelleri arasında yer alan tüm  ürünler kaliteli kumaştan imal edilmiş olup oyuncuların rahatı için tasarlanmıştır.

futbol formaları, formalar, forma yaptırma, forma siparişi, halı fiyatları

forma, forma yaptırma, forma siparişi,

Formalar Kumaş Kalitesi Nasıldır?

Firmamızda üretilen bütün ürünler kaliteli kumaşa sahip olup; insan sağlığına dermotolojik açıdan uygunluğu test edilerek onaylanmıştır. Mikro interlok kumaşların özelliği olan, spor esnasında hava alan, terleme yapmayan, renk ve modellerde yıkama esnasında herhangi bir kayıp yaşatmayan mikro interlok; aynı zamanda dijital baskı türünden çok yatkın olan kumaştır. Web sitemizi ve ürün kalitemizi günün her saati bilgisayarınızın başından inceleyerek mağazaları dolaşarak vakit kaybetmeden evinizin rahatlığında ziyaret edebilirsiniz. İnternet mağazamızda sorularınızı “Canlı Destek” veya iletişim bölümünden çağrı merkezi telefonlarımızdan müşteri temsilcimizi arayarak danışabilirsiniz. Bu kategoride yer alan onlarca yeni sezon tasarımda sizler için hazırlanan kampanya fırsatlarını kaçırmamak sitemizi ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.

formalar, forma siparişi, forma tasarlama, forma tasarlama, halı saha formaları

forma, forma siparişi, forma tasarlama,

Türkiye’nin en geniş ürün yelpazesini sizlere sunduğumuz alışveriş sitemizde  birçok  avantaj bulunmaktadır. Dijital tasarımlar arasından dilediğiniz ürünü seçebilir ve üzerinde tasarımsal değişiklikler yapabilirsiniz. Örneğin, Forma Modelinizi seçtikten sonra takımınızın amblemini göğüs bölümünün üstüne basılması için sisteme ekleyebilir ya da sipariş notları bölümüne “Türkiye arması eklenmesini istiyorum” mesjını ekleyerek bizlere bu isteğinizi ulaştırabilirsiniz. Sipariş bölümüne yazmış olduğunuz her detay, imalat bölümünde çalışan tasarımcılar tarafından dikkate alınacaktır.

Forma Fiyatları Hala Aynı Seviyede.

Web sitemizde satışa sunduğumuz fiyatlar piyasa şartlarına göre oldukça ekonomiktir. Diğer firmalara oranlar Sport Pro; web sayfasındaki fiyatlar, ciddi anlamda hesaplıdır. Ucuz, denildiğinde; kalitesizliğin öne çıktığı bir piyasada; kaliteyi ucuza satmak ve bu kaliteyi spor severlerin her kesimiyle buluşturmak firmamızın en çok önemsediği misyonlar arasında bulunmaktadır.

forma fiyatları, ucuz formalar, dijital formalar, yeni nesil formalar,

forma fiyatları, ucuz formalar, dijital formalar,

 

Nasıl Siparişi Vereceğim?

Web sitemiz üzerinden kendi formanızı yaratmak ve sipariş vermek için ilk önce sitemizin yukarıdaki butonlarından “Formanı Tasarla” sayfasına tıklıyoruz. Ardından “Tasarımını Seç” bölümüne girerek; 13 model arasından zevkimize en uygun olan ürünü beğeniyoruz. Ardından “Rengini Seç” bölümüne gelerek 50’ye yakın renk varyantı arasından seçtiğimiz ürün için en uygun olanını tıklıyoruz. Daha sonra, “Şort Ve Çorap Seç” bölümüne gelerek formamızın üstü için en uygun olan şortu seçiyoruz ve  daha sonra ki adımda onu da renklendiriyoruz. İsteğe göre “Çorap İstiyorum” seçeneğini seçerek bir sonra ki adıma geçiyoruz.

Formalara Yakından Göz Atın.

Takımımızda kaleci var ise “Kaleci Formanı İstiyorum” tikini işaretleyerek aşağıda açılan çoktan seçmeli kaleci formalarından birini seçiyoruz. Sonra ki adım “Logo ve Sponsor” bölümü. Bu bölümde Sponspor yazı/logo yüklemesini ve göğüs kısmına yerleşecek olan takım armasını sisteme yüklüyoruz. Bu bölümleri boş bırakarak geçebilirsiniz. Ardından “İsim ve Numaralar” bölümünde tasarımların arkasında yazılacak olan isim, numara ve beden bilgilerini giriyoruz. Son olarak “Sipariş Ver” bölümüne tıklayarak, kargo için alıcı bilgilerini sisteme giriyor ve siparişimizi tamamlıyoruz. Bu süreçten sonra seçtiğiniz formalar ve sisteme girdiğiniz sipariş bilgileri bize ulaşmış oluyor. Bu süreçten sonra size arkanıza yaslanıp formalarınızın size ulaşmasını beklemek; bize, gönderdiğiniz ürün bilgileri altında sipariş ettiğiniz formaları hazırlamak kalıyor!

Modellerimize aşağıdaki linklerden ulaşabilir, kendi ürününüzü tasarlayabilir; siparişi verebilirsiniz;

https://www.formayaptirma.net/forma-tasarla/

http://www.formatasarla.web.tr/forma-tasarla/

Sport Pro
Sport Pro
Özel amaçlar için forma tasarım, dikim ve satışı yapan firmanın sitesinde, ürünleri ve verilen hizmetler hakkında bilgiler bulunuyor. http://www.formayaptirma.net/