Forma Yarat
Forma
Ekim 16, 2015
Dijital Forma
Ekim 17, 2015
Forma
Ekim 16, 2015
Dijital Forma
Ekim 17, 2015

Forma Yarat Modülü Yayında!

Forma yarat sistemimiz Yayına girdi! Ülkemizde özellikle futbol konusunda bir tutku yaşandığı düşünüldüğünde sokakta, sahada, evde üzerinde forma ile yaşayan kişilerin sayısı hiç de azımsanamaz. Gönül verdiği takımın formasına yüzlerce lira veren spor âşıkları için artık çok daha yaratıcı seçenekler var. Hem takımının renklerini, amblemini üstünde taşımak hem kendi hayalindeki desenleri formasına yansıtmak hem de bunun için piyasa değerinin çok daha altında ücret ödemek isteyenlerin yeni adresi Sport Pro web sitesidir. Forma Yarat sistemi konusunda yıllardır ihtisas yapmış olan firmamız; forma üretiminin her aşamasında hassasiyetle çalışıyor. Mikro-Interlok tabanlı kumaşlardan üretilen formalarımızın; insan sağlığına uygunluğu laboratuvar ortamlarında tutulan testler sonucunda belgelenmiştir. Formalarımız; spor esnasında esneyen, likralı ve terletmeyen (Dry-Fit) özelliğe sahiptir. Formalarımızı yıllarca gönül rahatlığıyla giyebilirsiniz.

Forma Yarat, forma tasarla, forma siparişi, forma fiyatları

Forma Yarat, forma tasarla, forma siparişi, forma fiyatları

Forma Yaratma Aşamaları

Hayalindeki formayı üstünde taşımak isteyenlerin yapması gerekenler çok basit. Öncelikle siteye giriş yapıp sitemizdeki forma yarat butonuna tıklayıp forma yaratma işlemine kolayca başlanabilir. Forma yaratmak için formanın deseni, modeli, rengi aşama aşama seçilir, ardından formanın arkasında ya da önünde yazacak olan isim ve numara belirlenir. Daha sonra formanın kombinleneceği şort ve çoraplar seçildikten sonra beden ölçülerine uygun forma sipariş verilebilir. Onlarca renk, desen, model seçeneği arasından tarzınızı en çok yansıtacak formaya sahip olmak işte bu kadar kolay. Hem de piyasadaki uçuk forma fiyatlarından çok daha uygun ücretlerle hayal ettiğiniz forma hızlı kargo hizmetiyle kapınızda olacaktır.

Çalışma Sistemimiz Nasıl?

Web sitemiz üzerinden forma yarat modülüyle siparişinizi verdikten sonra, fabrikamızdan, müşteri temsilcisi arkadaşlarımız, sipariş formunda belirttiğiniz telefon numarasından sizleri arayarak, sipariş için teyit alacaktır. Sipariş formu üzerinden bıraktığınız telefon numaralarından aranarak, verdiğiniz siparişlerle ilgili eklenen bilgilerin birlikte üzerinden geçilecektir. Örneğin, oyuncu isim, numara ve beden bilgileri tarafınıza tek tek okunarak sizden teyit alınacaktır. Şayet eklediyseniz, ürününüzün üzerindeki takım arması, sponsor yazısı ve varsa ürünlerinizin arkasına yerleştirilecek olan grafik görsellerin teyitleri alınacak ve yerlerine yerleştirilecektir.

Forma Yarat, forma tasarla, forma siparişi, forma fiyatları

Forma Yarat, forma tasarla, forma siparişi, forma fiyatları

Forma Yaratma Ücretleri

Formaların fiyatları seçilen ürünün modeli, deseni ve kombinlendiği parçalara göre değişiklik göstermemektir. Web sitemizdeki bütün futbol formaları tek fiyattır. Ayrıca formaların üstüne basılacak; sponspor logoları, takım arması, Türkiye arması, şampiyonlar ligi logosu, vs. gibi baskılar için extra ücret talep etmiyoruz. Ayrıca ücretler piyasadaki forma ücretlerinden çok daha uygun olduğu için kaliteden şüphe etmeyiniz. Zira formalarımızın kumaşları anti-bakteriyel, terletmeyen, sık dokunmuş pamuklu kumaşlardır. Formalarımız; üretici firmamızın garantisi altındadır.

Diğer Forma Tasarımları

Sport Pro; futbol, hentbol, basketbol ve voleybol forma üretiminin yanında, Türkiye’de yükselme eğilimine giren diğer spor dalları için de forma üretimi yapmak için kolları sıvadı. Örneğin, eskrim sporu her ne kadar İngiltere ve Avrupa’da ilgi gören bir spor dalı olarak kabul edilse de, ülkemizde de eskrime merak salmış ciddi anlamda sporcular bulunmakta ve yerel ve uluslararası yarışmalar dahil katılım gösterilmektedir. Bizler, Sport Pro olarak bu spor dalı ve diğerlerine özgü forma ve malzemelerin üretimini yapıyoruz. Spor, bizce sadece bir kaç alanda sınırlı kalınmamalı ve ülkemizin sporcuları her alanda mücadele etmeliler. Zira, dünya olimpiyatlarında görüldüğü üzere, sadece belirli alanlarda başarı yakalayabiliyoruz. Amatör sporcuların bütün alanlarda faaliyet göstermesi, ülkemizin sporun her alanında başarıyı yakalamasının anahtarı olacaktır. Bizler de kendi sektörümüzde, üzerimize düşeni yapıyoruz.

https://www.formayaptirma.net/forma-tasarla/
http://www.formatasarla.web.tr/forma-siparisi/
Eskrim Sporu Bilgi
Sport Pro
Sport Pro
Özel amaçlar için forma tasarım, dikim ve satışı yapan firmanın sitesinde, ürünleri ve verilen hizmetler hakkında bilgiler bulunuyor. http://www.formayaptirma.net/