Formanın arkasına isim yazdırmak
Baskılı Forma Fiyatları
Mart 16, 2018
Milli Takım Yeni Forma
Haziran 18, 2018
Baskılı Forma Fiyatları
Mart 16, 2018
Milli Takım Yeni Forma
Haziran 18, 2018

Formanın arkasına İsim yazdırmak

Formanın arkasına isim yazdırmak artık daha eğlenceli hale geldi. Bir çok futbolu seven için taraftarı olunan takımın bir formasını beğenip almaya gitmek oldukça heyecanlı bir durumdur sevinçle mağazaya gidip formanızı aldığınızda tezgâhtar size formanın arkasına bir şey yazdırmak isteyip istemediğinizi sorar, siz de o anın mutluluğuyla formanızın arkasına bir şeyler yazdırmak istersiniz.

Esasında formanın arkasının bomboş kalmasını istemediğiniz halde o ana kadar bu sorunun cevabını henüz düşünmediyseniz önünüzde birkaç seçenek vardır: Ya direk takımın bir yıldızının formasını alırsınız, ya kararsız kaldığınız için “sonra hallederim nasılsa” der ve sonra da asla yazdırmazsınız, ya da son derece klişe bir şekilde 10 numaralı bir formaya kendi isminizi yazdırmayı tercih edersiniz.

“Dünyanın eğlenceli aktivitelerinden biridir formanın arkasına isim yazdırmak” Nasıl Mı?

Hayalinizdeki Formaları Tasarlıyoruz.

Hayal edin, mesela yeni bir halı saha takımı kurmuşsunuz, lige katılacaksınız. Hepiniz çok heveslisinizdir. Whatsapp grubunuzda kimin hangi mevkide oynayacağına karar vermeye çalışıyorsunuz, taktiklerinizi, kimin nereye ne zaman pas atması gerektiğini tartışıyorsunuz. Herkesin içinde bir heyecan var, içinizde eğlenceli bir şeyler yapmanın verdiği güzel keyif var. Tüm bu sohbetleri yaparken aklınıza birden muhteşem bir fikir geliyor forma yaptırmak ve o formanın arkasına isim ve oyuncuların numarasını yazdırmak

Hemen arkadaşlarınızla paylaşıyorsunuz bu fikri, tabi ki onlarda çok beğeniyorlar. Daha sonra sohbetler başlıyor formalar hangi renk olsun, kim hangi numaralı formayı seçsin diye. Forma tasarlama sitelerinde kendi formanızı tasarlamaya başlıyorsunuz. Çubuklu mu yapsak, parçalı mı, yoksa renk cümbüşü şeklinde mi olsa? Teker teker renk kombinasyon denemeleri, sırt numara fontu seçimleri, isimlerin kaç punto ile ve hangi yazı stili ile yazılacağına karar vermeye çalışıyorsunuz.

Formanın Arkasına isim Yazdırmak, forma, forma yaptırma, forma siparişi, formanı yap

Formanın Arkasına isim Yazdırmak, forma, forma yaptırma, forma siparişi, formanı yap

Formanı Yap Uygulamasının Marifetleri Saymakla Bitmiyor.

En sonunda formayı güzel bir şekilde tasarlıyorsunuz. Daha sonra formaları bastırmak için bir baskıcıya gidiyorsunuz. Baskıcılar çok eski zamanlardan kalma, içeri giriyorsunuz. Formanın ne şekilde olması gerektiğini dakikalarca anlatıyorsunuz. O kadar heyecanlısınız ki baskıcı amca bile hayretler içinde sizin anlatmanızı dinliyor. Hiçbir detayını atlamadan anlatıyorsunuz. Ve sonra dükkandan çıkıp formaların hazır olacağı zamanı beklemeye başlıyorsunuz. İçiniz kıpır kıpır ediyor. Kafanızda bir sürü soru ile bir hafta geçmek bilmiyor. Acaba baskıcı amca istediğiniz gibi yazacak mı isimleri, renkler istediğiniz gibi olacak mı? Yazı puntolarını doğru anlamış mıdır? Renkleri çok koyu mu yapar acaba? İsimleri doğru yazabilecek mi? Bunun gibi onlarca soru geliyor aklınıza.

Halı Sahaların Krallarına Layık Formalar.

Hafta sonu siz kahvaltı yaparken beklenen o telefon geliyor. Formalarınız hazır. Bütün takım arkadaşlarınızla birlikte kendinizi baskıcıda buluyorsunuz. Yolda “ya inşallah adımızı doğru yazmıştır” gibi geyik muhabbetler dönüyor. Herkesin gözlerinin içi heyecandan parlıyor. Sanki tüm dertler bitmiş de tek sorunumuz formanın üzerinde yazan isimmiş gibi. Anlık bir soyutlanma, mutluluk hissi. Arabanız baskıcı dükkânına yaklaşıyor. İniyorsunuz ve koşar adımlarla dükkânın içine giriyorsunuz.

Baskıcı amca formaları poşetlere koymuş teker teker. Sanki lisanslı takım forması almış gibi sevinçlisiniz. Dükkândaki herkes acele ile poşetlerinden çıkarıyor formaları. Formalarda hiçbir eksik yok, Hepsi tam da istediğiniz gibi muazzam bir şekilde hazırlanmış. Hemen formalarınızı giyip dükkânın önünde toplu bir poz çekiliyorsunuz. Bir iki arkadaşınız ünlü futbolcu pozları verip neşenize neşe katıyorlar.

Formanın Arkasına isim Yazdırmak Şimdi Daha Zevkli.

Şu an tam da o andayız. Yeni formamızla, yeni takımımızla ligdeki ilk maçımızda herkes tam takım giyinmiş. Kramponlar, tekmelikler, tozluklarGören de zanneder ki şampiyonlar liginde maça çıkıyoruz. Forma giymenin verdiği bir yere ait olma hissi hepimizin bedenini sarmış adeta. Takımımız için savaşmak için can atıyoruz. O gün savaşıp maçı 5-3 kazanıyoruz. Üstümüzdeki isimlerimizi yazdırdığımız formalar bize uğur getiriyor. Sizde formanıza isim yazdırıp uğur getirmek istemez misiniz?

Forma Tasarlama Uygulamasıyla Zirveye Tırmanın.

Web sitemizin formanı tasarla fasilitesi üzerindeki yüzlerce model, binlerce renk kombinasyonu arasından dilediğiniz gibi seçim yapabilir ve forma tasarımlarını sanal manken üzerinde ön izleyebilirsiniz. Forma tasarlama uygulaması canlı takip sistemi sizlere, kendi formanızı tasarlama imkanı sunarken, diğer taraftan üretim aşamalarını canlı olarak takip etme imkanı sunuyor.

 

http://www.dailymotion.com/video/x4uji73

https://www.formayaptirma.net/baskili-forma-fiyatlari.html

Sport Pro
Sport Pro
Özel amaçlar için forma tasarım, dikim ve satışı yapan firmanın sitesinde, ürünleri ve verilen hizmetler hakkında bilgiler bulunuyor. http://www.formayaptirma.net/