Kendi formanı tasarla
Halı Saha Formaları
Haziran 25, 2015
formanı yaptır
özel forma siparişi
Haziran 27, 2015
Halı Saha Formaları
Haziran 25, 2015
formanı yaptır
özel forma siparişi
Haziran 27, 2015

kendi formanı tasarla kolayca!

 Sitemiz sizlere kendi formanı tasarla imkânı sunuyor. Kaliteli, şık, ucuz, birbirinden güzel formaları yaptırmak; sipariş vermek için acele edin.. Forma yaptırma  aslında düşünüldüğü kadar zahmetli bir iş değildir. Yeni geliştirdiğimiz kendi formanı tasarla sistemiyle, web sitemiz bu işi oldukça ucuz ve zevkli bir işlem haline getiriyor.. Şimdi sizlere bu eşsiz forma tasarlama sistemi hakkında bir kaç ipucu verelim.

kendi formanı tasarla

kendi formanı tasarla, forma tasarlama, forma yaptırma

Kendi Formanı Tasarla Modülü Çok Basit!

İlk olarak formanızın desenini belirlemeniz gerekiyor.. 13 farklı modelin bulunduğu desenlerden bir tanesin seçerek bir sonra ki aşamaya geçiyoruz. Daha sonra forma rengini seçiyorsunuz ve renk kombininizi gerçekleştiriyorsunuz. Şort ve çorap seçeneklerinden renk tercihi ve deseninizi belirliyor en son olarak takımınız adına sponsor logo ve adet sayısını giriyorsunuz; ayrıca isim ve numaraları da forma arkasına yazdırıyorsunuz. Tüm işlemler aslında bu kadar. Bunlardan sonra artık kendi formanı tasarla sistemi aktifleşmiş oluyor. Ayrıca kaleci forması yaptırmak istiyorsanız bunu da belirtiyorsunuz. Kaleci formaları, oyuncu formalarından biraz farklı bir yapıya sahiptir. Kaleciler bütün maç esnasında yerinde durdukları için; üşümemeleri için özel bir kumaş sistemiyle tasarlanmıştır.

kendi formanı tasarla, forma yap, halı saha forması yaptırma, forma modelleri, forma fiyatları

kendi formanı tasarla, forma yap, halı saha forması yaptırma, forma modelleri, forma fiyatları

Esnek, Dayanıklı, Estetik Formalar

Formalarınız kesinlikle uzun kullanıma dayanaklı olarak sunulmuştur. Bünyemizde çalışan forma tasarımcıları bu formaları sadece bizim müşterilerimiz için özel olarak çizmiştir. Kullanılan kumaş teknolojisi sayesinde kolay kuruyan, uzun ömürlü, anti-bakteriyel ve parlak bir kumaşa sahip olan formalarımızı günlük kullanıma uygun olması ile birlikte rahatlıkla kullanabilirsiniz. Eğer bunların dışında kafanıza takılan bir soru var ise ‘’Bize ulaşın’’ sekmesinden sorularınızı yöneltebilirsiniz.

Siparişinizi verdiğiniz takdir de ürün hızlı kargo ile birlikte en kısa zaman da elinize ulaşacaktır. Ayrıca formalarınızı kapı da ödeme ya da havale yöntemi ile ödeyebilirsiniz. Yeni nesil formalarınız ile birlikte artık her futbol maçınız artık daha keyifli, daha eğlenceli…

Forma yaptırma ve forma tasarlama modülüne aşağıdaki linkleri kullanarak ulaşabilirsiniz;

https://www.formayaptirma.net/forma-tasarla/

http://www.formatasarla.web.tr/forma-tasarla/

Sport Pro
Sport Pro
Özel amaçlar için forma tasarım, dikim ve satışı yapan firmanın sitesinde, ürünleri ve verilen hizmetler hakkında bilgiler bulunuyor. http://www.formayaptirma.net/